Komerční články

Splňte svým nejmenším sny prostřednictvím her

Ať už bydlíte v rodinném domě nebo vlastníte restauraci se zahradou, pamatujte, že by byla velká škoda nevyužít kousek prostoru pro malé dobrodruhy. Řeč není o nikom jiném než dětech. I vaše zahrádka se může stát místem nezapomenutelných okamžiků zábavy našich nejmenších.

Právě dětská hřiště dokážou propojit zábavu a smyslové učení. Různé sestavy pro děti stimulují smysly a představy formou her. Navíc zaručují, že budete mít své děti neustále pod kontrolou i během jejich skotačení.

screen-ceskehriste-cz

Dětská hřiště zajistí dětem dobrodružství

Šplhací prvky, GoodGame Empire, pružinové houpačky to vše děti potřebují pro svůj zdravý vývoj nejen po stránce psychické, ale i fyzické. Dětská hřiště přinesou vaším dětem radost z pohybu. Je pouze vaší volbou, které herní prvky zvolíte tak, aby splnily vaše představy a obohatily kreativní život dětí. Hrát si mohou takto pod dohledem s kamarády či domácími mazlíčky. Pokud tápete, jaké prvky vybrat věnujte okamžik následujícím řádkům.

Aby se děti nenudily

Je pravděpodobné, že si dítě nedokáže hrát dlouho s jednou a tutéž hračkou. Jiné to není ani v případě dětských hřišť. Proto je vhodné volit sestavy, kde nechybí několik prvků, případně se mohou postupně dokupovat. K oblíbeným patří Big Farm s několika prvky najednou. Dítě vyleze po žebříku nahoru, kde se nachází malá terasa. Klidně na ní lze umístit stoleček s židličkami, kde si mohou dát děti chvilkové občerstvení nebo kreslit, podle nálady.

Dolů se pak mohou slanit nebo svézt po klouzačce. Ze spodní strany lze zavěsit houpačku. Jedeno dětské hřiště a nespočet možností zábavy. Vždy vybírejte takové, kde se nachází více podnětů k zábavě. Neméně oblíbené jsou také pískoviště, kde si malé dítko vydrží hrát poměrně dlouhou dobu, když mu k tomu navíc pořídíte různé hračky. Zapomínat nesmíme ani na domečky. Děti milují různé bunkry, klubovny a úkryty. Dětský domeček je jedním z nich. Výhodou je, že dokupovat můžete jednotlivé prvky postupně.

O autorovi

Gabriela Kortova

Jsem ráda, že mohu psát na tento web mimo jiné i své vlastní nápady. Úplně se ztotožňuji s názvem webu – Domácí kutil. Většina dekorací a zlepšováků v našem domě se zrodila pod mýma rukama. Miluji recy věci a předměty, které ostatní vyhazují, já používám ke své tvorbě. Kreativní tvoření je můj způsob duševního odpočinku.

Zanechte komentář