Komerční články

Obklady pro netradiční domov

Plánujete změnu interiéru? Pojmout jí lze i stylově a nemusíte se omezovat pouze na klasické tapety či výmalbu. Zkuste kamenné obklady do interiérů – přinesou vám sebou kus jejich magie do domácnosti. Kámen vytváří v interiéru působivý dojem, vypadá vznešeně a luxusně. Pestrá paleta odstínů i struktury vám domů přinese různé styly designu a architektury.

Vytvořte si příjemnou atmosféru, jež vás obklopí teplem domova. Nepotrpíte-li si však na kámen nemusíte od netradiční proměny ustupovat. Mimo kamenných jsou velmi žádané cihlové obklady. Není nutné držet se sytě červené barvy pálených cihel. Vybrat lze například obklad připomínající starou cihlu. Hodí se výborně do bytů a domů v rustikálním či industriálním stylu.  Z vašeho nově pojatého interiéru na vás může dýchat nostalgie a být patrný na první dojem duch staletí.

screen-simplehome

Hřejivá krása obkladů

Postačí jen využít kamenné nebo cihlové obklady a obklopit se jejich hřejivou krásou. Tyto obklady zaujmou a potěší milovníky starých časů, navíc nechybí dnešní moderní technologie a vysoká kvalita. Vybírat lze mezi různými odstíny a vzory. Mnohé z nich dokonale imitují ručně dělanou práci. Vytvořte si netradiční domov, kde se budete cítit nejlépe. Vybírejte styl, který vnese do vašeho domu, restaurace či firmy kouzlo pradávných civilizací a kultur. Před mnoha tisíci lety vznikla úžasná architektura, kterou můžete nyní zažívat každý den. Vyberte si takové obklady, které budou lahodit vašemu oku a potěší i vaše srdce.

Z jakých stylů vybírat?

Italská architektura – Italové jsou proslulí nejen svým temperamentem, ale smyslem pro krásu. Stylový domov vytvoříte díky obkladům, jež navodí italskou atmosféru.

Řecký Olymp – Milujete Řecko a jeho báje? Pak si pořiďte kamenné obklady, které vynikají svou monumentálností a světlými barvami, které navíc opticky zvětší prostor.

Dálný Orient – Kláštery vysoko v horách, podmanivá krása přírody, tak by se dal specifikovat dálný Orient. Obklady v tomto duchu, santalová tyčinka a už se jen nechat unášet do dálek.

Severská kultura – Studená leč útulná atmosféra ve stínu vikinských bohů. Vyznačuje se oblibou v přírodních materiálech a citlivým přístupem k životnímu prostředí.

O autorovi

Gabriela Kortova

Jsem ráda, že mohu psát na tento web mimo jiné i své vlastní nápady. Úplně se ztotožňuji s názvem webu – Domácí kutil. Většina dekorací a zlepšováků v našem domě se zrodila pod mýma rukama. Miluji recy věci a předměty, které ostatní vyhazují, já používám ke své tvorbě. Kreativní tvoření je můj způsob duševního odpočinku.

Zanechte komentář