Komerční články

Upravte svou zahradu profesionálně a s minimem práce

Autor angelo

Zahrádkářská sezona je tady, a pokud si i vy zakládáte na tom, aby především zahrada u vašeho domu vypadala skutečně k světu, neobejdete se bez píle, práce a samozřejmě také techniky – která vám vše může ulehčit. Základem je samozřejmě péče o trávník, a špičkou v dané oblasti jsou benzínové sekačky, a to konkrétně model GTM 500 SP4 SC H. Ten nadchne nejenom variabilním pojezdem s čtyřrychlostní převodovkou, ale i záběr skvělých 51 centimetrů. Ten se postará o to, že vám práce půjde rychle od ruky, a koš o objemu 75 litrů zase o to, že na jeden zátah zvládnete posekat opravdu mnoho. A to se od kvalitní sekačky na trávu samozřejmě čeká.

 

Užijte si ještě dokonalejšího a bezpracného sekání

A ačkoliv je práce s předchozím modelem hračka, mnohem lépe na tom nejsou jenom oblíbené robotické sekačky, ale především zahradní traktory. A pokud váháte jaký vybrat, vsaďte na model MTD 160/92 H, který je pro velkou zahradu tím nejlepším. Ostatně to potvrzuje i to, že byl v roce 2012 nejprodávanějším modelem v ČR. A čím si zákazníky získal? Kvalitní konstrukcí, vysokým výkonem, snadným ovládáním, nebo maximálně spolehlivým motorem Briggs&Stratton s antivibračním systémem AVS. A tak není divu, že takové zahradní ridery lidé zkrátka chtějí. Poté už jenom stačí pořídit kvalitní příslušenství k zahradním traktorům, a můžete začít s prvním sekáním. A pokud si ono příslušenství nechcete kupovat, potom si traktor pořiďte na AZtechnika.cz, kde dostanete třeba vozík zcela zdarma.

Nezapomeňte ani na okraje vaší zahrady

A jelikož sekačka ne vždy vezme těžko přístupné okraje zahrady, nezapomeňte ani na křovinořezy. A abychom byli opět konkrétní, model MTD 990 zcela vyhoví vašim požadavkům, a to jak díky záběru 46cm u struny, tak i 20 centimetrů i čtyřzubého nože. Zkrátka takový křovinořez, a samozřejmě benzinový, taktéž přijde vhod.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář