Komerční články

Už na nic nečekejte a pusťte se do rekonstrukce bytového jádra

Umakartová bytová jádra jsou poměrně starou záležitostí. Stavěla se ještě za minulého režimu, kdy u nás vyrostlo hodně panelových domů. Nejspíš byste se ale divili, v kolika domácnostech toto nevzhledné jádro stále mají. Mnozí lidé rekonstrukci odkládají, co jen to jde, jelikož je náročná po všech stránkách. Patříte také mezi ně? Pak je nejvyšší čas s tím něco začít dělat.

Nebudeme zastírat, že je rekonstrukce bytového jádra složitou záležitostí. Jádro obvykle zasahuje do koupelny, záchodu a také kuchyně, tudíž musíte předělat všechny tři tyto místnosti. Berte ale tuto skutečnost spíš jako plus – příležitost k celkové rekonstrukci bytu.

Můžete změnit dispozice místností

Tím, že předěláváte v podstatě tři místnosti, lze různě hýbat s prostorem. Máte příliš malou koupelnu? Nic se neděje. Uberete místo v kuchyni a hned se vám do koupelny vejde vana. Jde to samozřejmě udělat i naopak. Jestliže vám nebude vadit mít záchod v koupelně, uspoříte spoustu místa a budete si moct dovolit větší kuchyň.

Konečně bude vše vypadat moderně

Co si budeme povídat, umakartové jádro nedělá příliš dobrý dojem. Obzvlášť pokud to u vás doma zašlo už tak daleko, že začíná plesnivět. Pokud se odhodláte a provedete kompletní rekonstrukci, konečně si budete moct vybrat hezké obklady, moderní sprchový kout, novou kuchyňskou linku a třeba i podlahu v kuchyni či jídelní stůl.

Odborníci vám pomohou interiér vymyslet

Uvidíte, že i malý byt se dá zařídit velmi vkusně a prakticky. Obraťte se na odborníky, kteří s tím mají zkušenosti, a nechte si sestavit 3D grafický návrh. Připraví vám ho například firma Mattes Plus, jež vyrábí kuchyně na míru Ostrava. Pomůže ale také s rekonstrukcí koupelny, zaměřuje se totiž na předělávání starých bytových jader. Zajistí vše od zednických přes topenářské až po natěračské práce, vy přijdete k hotovému.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář