Komerční články

Komplexní řešení lakovny se vyplatí

Uvažujete o vybavení autolakovny, případně klasického provozu, v němž se nanáší barvy na výrobky? Pak byste měli brát v potaz mnohé velmi důležité aspekty. Především se jedná o celkové rozčlenění provozu a jeho dimenzování. Efektivita celé lakovny se bude odvíjet hlavně od správného pořadí jednotlivých činností a také kvality výbavy. Jaké přístroje byste tedy měli mít a proč je třeba vsadit na služby profesionální firmy, jež postará o všechno od A až po Z?

Míchací box a lakovací kabina

Hodně důležitou roli hraje především míchací box, který je schopen po navolení hodnot namíchat přesný barevný odstín, který budete potřebovat. Následně putuje výrobek do lakovací kabiny. Ta by měla být vyrobena tak, aby v ní bylo možné stříkat nejrůznějšími nátěry dle potřeby. Moderní lakovací kabina zvládne hned několik technologií nástřiku. Musí přitom samozřejmě být dimenzována dle potřeby. Vybrat si dnes lze spousty zajímavých modelů včetně příslušenství.

Nezapomínejte ani na ostatní vybavení

Mimo dvou zmiňovaných základních stavebních kamenů každého lakovacího provozu nelze zapomenout ani na odsávací boxy, jež naberou zpět barvu nastříkanou mimo výrobek. Ta nepřijde vniveč a může být opakovaně použita. Stejně tak se provoz neobejde bez přípravných stanovišť. Právě na nich se uchycují konkrétní předměty, aby mohly být nastříkány a následně žárově ošetřeny.

Realizace lakovny na míru

Mnohé firmy řeší vybavení své autolakovny svépomocí a postupem času zjišťují, že se nejedná o optimální záležitost, jelikož přístroje spolu dokonale nekomunikují a dochází ke ztrátám. Z toho důvodu se vyplatí vsadit na služby profesionálů, kteří dokážou poradit s projektovou dokumentací i s efektivitou provozu. Naším tipem je společnost Naver s.r.o. působící na trhu již od roku 1994. Právě ona se o vaši lakovnu komplexně postará a dodá vám veškeré přístroje.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář