Komerční články

5 důvodů, proč si pořídit půdní vestavbu

Autor angelo

[dropcap] S [/dropcap] en o vlastním bydlení má samozřejmě řada z nás. Někdo chce jít cestou nových developerských projektů, jiný si chce postavit vlastní rodinný domek, a další chtějí jít cestou něčeho skutečně unikátního. A to mohou přinést půdní vestavby. Ideální možnost jak z původně nepoužitých prostor vytvořit dokonalý byt, ve kterém bude spokojen i ten nejnáročnější člověk. Pojďme si shrnout 5 hlavních výhod, proč jít touto cestou.

shutterstock_174889973

Využití prostoru a zajímavá řešení

První dva důvody se samozřejmě týkají samotného půdního prostoru. Využijete tak místo v konkrétních domech, které by možná jinak přišlo na zmar. S tím poté souvisí i to, že máte možnost téměř libovolného řešení, které bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům. Co patří mezi nejvyhledávanější varianty, to jsou mezonetové byty. Zvláště vyhledávané jsou lidmi, kteří bydlí v posledních patrech a právě půdu využijí jako možnost nástavby vašeho bytu.

Dokonalý výhled a možnost venkovní relaxace

Jsou ale i výhody, které souvisí s tím, že v půdních bytech nemusíte být nutně jenom zavřeni. To první, co vás spojí s okolním světem, je dokonalý výhled. Jenom málokdy si užijete srovnatelný, než jaký je nejvyšších pater budov. Druhým pozitivem, které s tímto souvisí, je možnost vybudovat příjemnou terasu. Ideální pro dokonalou relaxaci, ale třeba i párty s vašimi přáteli. Váš byt tak bude za všech okolností dokonale vzdušný a svěží. Zkrátka skvělá volba, pokud pobyt na čerstvém vzduchu milujete a přitom chcete bydlet v bytě.

Snadná realizace

A co je posledním pozitivem, jakým se mohou podkrovní byty pyšnit? Je to zaručeně snadná a často i poměrně levná realizace. Toto řešení totiž nemusí být dražší, než klasický byt. Ostatně o tom vás přesvědčí společnost Ing. PETR MOUCHA, kterou najdete na adrese www.petrmoucha.cz. Jedná se o skutečného odborníka v rámci daných realizací a rekonstrukcí. A právě on vám na svých referencích jasně ukáže, jak může nový domov vypadat a kolik může stát.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář