Komerční články

Dle čeho vybírat tu správnou ocel pro vaši výrobu?

Autor angelo

Především v oblasti průmyslu je ocel nezastupitelným materiálem, který je základem pro celou řadu výrobků. Pokud i vy plánujete rozjet byznys v této oblasti, jistě je třeba poohlédnout se po tom správném dodavateli. Jedničkou na trhu je dnes společnost AC Steel. Špičková společnost s takovými skladovými zásobami, kdy je schopna reagovat na vaše aktuální potřeby skutečně okamžitě. Pojďme se společně podívat na to, podle čeho tu správnou ocel vybrat. Samozřejmě logické je, že dané rady budou odrážet i samotný sortiment této firmy, který je v tomto ohledu skutečně rozmanitý.

acsteel-screen

Dodržování kvalitativních norem

To je určitě to první, na co se při výběru zaměřit. Výše uvedená společnost je v tomto ohledu držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001-2000, což souvisí právě s kvalitativní normou. Pořídíte-li si například stěžejní část sortimentu, mezi který patří tažené tyče, nebo také neméně vyhledávané nerezové tyče, máte jistotu prvotřídní kvality. Ta je však zaručena i tím, že součástí nejenom daného produktu je také materiálový certifikát dle EN 10 204 -3.1 případně EN 10 204 -2.2. I na něho je tedy vhodné při samotném výběru rozhodně hledět.

Jistota rychlé dodávky

I ta ve většině provozů samozřejmě hraje roli. Zmíněná společnost je v tomto ohledu jedničkou především proto, že 90 % svých dodávek realizuje vlastními vozy. S tím souvisí i to, že můžete být v kontaktu s konkrétním řidičem a tak budete přesně vědět, kdy objednané mosazné tyče, nebo třeba i tažená ocel dorazí na váš sklad. Stejně tak si s ním můžete domluvit i případné individuální podmínky samotného dodání.

S dopravou samozřejmě souvisí i skladová kapacita. Tu má AC Steel v řádech několika tisíc tun, což znamená možnosti ihned vyexpedovat požadovaný produkt. A mezi ně patří i dosud nezmíněná plochá ocel, stejně jako dnes četně vyhledávaná a objednávaná automatová ocel. I ta má v oblasti průmyslu své místo.

Záruka kvalitního výrobce

A co se podepisuje na kvalitě dodávaných výrobků? Přirozeně je to i kvalita samotného výrobce a jeho postupy ve výrobě jako takové. V tomto směru můžete mít jistotou, pokud vsadíte na výrobky známého evropského výrobce Rodacciai S.p.A. a. jeho dceřiných společností. Válcované tyče, stejně jako ploché tyče a stovky dalších výrobků vždy splní požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Ostatně i proto je tato společnost jedničkou na trhu. A její společnosti tak můžete koupit i u AC Steel.

Plnohodnotný zákaznický servis a bohatý výběr

Nakupovat je samozřejmě správné i tam, kde se cítíte dobře a kde máte jistotou pro-zákaznického přístupu. Mezi ten patří třeba:

  • Různé možnosti, jak zboží objednat
  • Okamžité informování o dostupnosti
  • Poradenství
  • Logistická podpora

Všechna pozitiva poté doplňuje i prvotřídní výběr. A jelikož jsme většinu nabízených možností zmínili, nesmíme tedy zapomenout ještě na tu poslední, kterou je válcovaná ocel taktéž prvotřídní kvality.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář