Komerční články

Bezproblémová správa Vaší nemovitosti

Autor angelo

Správa majetku vyžaduje spoustu času, ale také energie, kterou je místy těžké po každodenním pracovním vytížení v sobě najít. Správa majetku vyžaduje mimo jiné také dostatek času na údržbu. Ačkoliv Vy sám můžete být velmi šikovný domácí kutil, který si sám rád a dobře opraví interiér svého domu či bytu, správa majetku celého panelového či cihlového domu je naprosto něco jiného. Nejedná se tedy o vůbec jednoduchou činnost, proto pokud svou nemovitost chcete mít skutečně přehled o tom, co se ve Vašem domě děje, doporučujeme Vám spolupracovat se skutečnými odborníky. Se správou majetku Vám velmi ráda pomůže správa nemovitostí Parkers, která je schopná na profesionální úrovni zajistit, jak kompletní servis, tak v případě Vašeho zájmu pouze dílčí služby.

shutterstock_76290508

Se správou nemovitostí Praha 5 budete maximálně spokojeni, neboť se na ni můžete spolehnout, jak v zabezpečení ekonomické i technické správy. Po vzájemné domluvě Vám mohou být poskytovány také extra služby. V právní oblasti se může jednat například o zajištění auditu uzavřených smluv nebo zajištění zápisu změn do rejstříku a sbírky listin. Společnost Parkers je pražskou společností, přesto poskytuje vzdáleně své služby také v dalších městech České republiky.

Dálková správa nemovitosti je zabezpečena prostřednictvím nástroje IFM24, o níž se více informací dočtete také na této webové adrese www.svjonline.cz. Tato služba v sobě zahrnuje vedení účetnictví, předpisy i vyúčtování záloh. Zakoupením této služby můžete získat také nástroj pro sdílení informací ve Vašem SVJ, interaktivní nástěnku, diskusní fórum, kde si můžete vyměňovat s Vašimi nájemníky názory i důležité informace. IFM24 zahrnuje rovněž sklad dokumentů a knihu pošty. Cena služby je stanovena na roční bázi jako součást pevné částky 990 Kč a částky 50 Kč za každou evidovanou jednotku.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář