Komerční články

Bonusy svatební oslavy v party stanu

Party stan
Autor Jaroslav

Party stany ochrání jakoukoliv společnost během slavnosti před ostrým sluncem, deštěm i větrem. Využijete je nejen při společenských akcích, ale i sportovních závodech či festivalech.

Stavba stanu není nikterak složitá a zvládne jí i méně zkušenější uživatel. Dnes je možnost zapůjčit party stany, altánky, přístřešky v různých barvách a provedení. Z důvodu variability i cenové dostupnosti patří party stany k oblíbeným právě pro svatební party.

Party stan

Party stan

Party stany pro menší i větší oslavu

Ať už plánujete svatbu malou nebo pro 120 lidí a více. Možná vás napadne, že pro tyto účely jsou vhodné pouze jarní a letní měsíce, opak je pravdou. Party stan se dá použít i v chladnějším počasí, kde dopřejete svatebčanům teplo i pohodlí v nestandardním prostoru. Vybrat lze party stan s vytápěním, podlahou, osvětlením včetně svatebních dekorací.

Zahrada, rekreační oblast či volná příroda

Zorganizovat svatební party v rekreačním objektu, na zahradě či kdekoliv ve volné přírodě přináší uvolněnou atmosféru. Ovšem respektovat musíme i místní pravidla o ochraně přírody. Tak či onak na takové oslavě rozhodně nesmí chybět svatební květinová výzdoba, balónky, potahy na židle a další nezbytná dekorace. Nebudeme si nic nalhávat, přeci jen svatba je i o financích. Alternace svatebního pikniku nám tak dává možnost pozvat větší počet oblíbených kamarádů.

Party stan- svatební výzdoba

Party stan- svatební výzdoba

Základem úspěchu je vhodně zvolená lokalita

Předpokladem úspěchu svatební party ve stanu, altánu či přístřešku je především vhodně zvolená lokalita, přívětivé počasí a perfektní organizační zvládnutí akce. Klíčovým faktorem při oslavách v přírodě je upřesnění vážnosti a stylu akce. Může se jednat o přátelský piknik, pro naše nejlepší přátelé, který bude probíhat v neformálním duchu, ale stejně tak se dá v party stanu pořádat velkolepá oslava, která nebude postrádat patřičnou noblesu.

Zdroj obrázků: www.ab-party.cz

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář