Komerční články

Chráňte zdravie svojich zamestnancov

Bez kvalitných pracovných pomôcok sa dnes nezaobíde takmer nikto z nás. Pri väčšine manuálnych prác sa zo zákona vyžaduje používanie osobných ochranných pomôcok pre zamestnancov. Zamestnávateľovi zákon určuje, pri ktorých profesiách musí svojim zamestnancom pracovné prostriedky zabezpečiť. Predsa len ochrana zdravia pri práci a bezpečnosť pracovníkov sú veľmi dôležité. Dnes pôsobí na trhu veľké množstvo obchodov, ktoré sa zaoberajú predajom ochranných pracovných pomôcok. Mnohí dokonca vyrábajú vlastné pomôcky, iné firmy sa naopak zaoberajú ich distribúciou.

Ak aj vy hľadáte osobné ochranné pracovné pomôcky pozrite si online ponuku http://obchod.bestafe.sk/ , v ktorom nájdete viac ako 5 000 kvalitných pracovných odevov, najmä pracovných motérok, pracovnej obuvi, pracovných rukavíc a pracovných pomôcok za výhodné ceny.

Čo všetko získate vďaka nákupu v bestafe.sk?

1. Doručenie tovaru úplne zadarmo – pri každej objednávke vyššej ako 70 €. Pri objednaní tovaru v celkovej sume nižšej ako 70 € si môžete zvoliť doručenie cez Slovenskú poštu alebo prostredníctvom DPH. Pri kuriérskej spoločnosti DPD Vám bude tovar doručený do 48 hodín od expedovania tovaru, za poplatok 5 €. Pokiaľ si zvolíte doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty, ušetríte na doprave jedno euro, a teda zaplatíte za doručenie tovaru 4 €, a tovar, ktorý si objednáte Vám bude doručený do 72 hodín od expedovania.

2. Zbierajte body a šetríte – vďaka vernostnému programu získate za každé jedno euro, ktoré v eshope utratíte na svoje konto body. 1 € = 1 bod, tieto body si môžete pri ďalšom nákupe premeniť na zľavový kupón, a teda na eurá.

3. Príprava ponuky na mieru – odborné poradenstvo pri kúpe produktov je samozrejmosťou aj vďaka vyškolenému personálu, ktorí každému zákazníkovi ochotne poradí a pomôže . Chceli by ste mať na odevoch Vašich pracovníkov Vaše firemné logo? Žiadny problém, stačí si objednať aplikáciu vlastného loga.

4. Získajte zľavu 5% už na prvý nákup = je to veľmi jednoduché. Stačí zadať emailovú adresu a prihlásiť sa k odberu noviniek, prostredníctvom ktorých sa vždy dozvie o aktuálnych zľavách a zaujímavých ponukách.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář