Komerční články

Vlastní párty s točeným pivem? Proč ne

Autor angelo

Také rádi pořádáte grilovací nebo zahradní párty, nebo jiné typy oslav pro sebe a své přátele? Potom samozřejmě víte, že by na žádné takové akci neměl chybět alkohol, v první řadě potom pivo. A jelikož téměř každý z nás tento nápoj miluje, vždy dáváme přednost tomu točenému, před lahvovou variantou. A jak toho docílit? Pomůže nám výčepní zařízení, které je pro výše zmíněné účely skutečně ideální volbou, jak potěšit nejenom sebe, ale i všechny ostatní milovníky tohoto zlatavého chmelového moku.

Naprosto jednoduché použití

A v čem je dané zařízení natolik unikátní? Hlavně v jednoduchosti použití. U variant s kompresorem plně stačí, pokud výčepní zařízení zapojíte na elektrické sítě, narazíte sud, a dále se již nemusíte o nic starat. Vaše pivo bude vychlazeno na požadovanou teplotu, a vzduchový kompresor se (příslušenství ke kompresoru) postará o optimální tlak, aby pivo po celou dobu letní party teklo přesně tak, jak mělo. Navíc díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti lze výčepní zařízení pohodlně umístit třeba do vašeho zahradního altánu, kde bude k dispozici každému hostovi, který má na jeden vychlazený kousek také zálusk.

Samozřejmostí je i dokonalý design

A pokud o tomto produktu mluvíme, rozhodně vás dokáže překvapit nejenom funkčností, nebo vysokým chladicím výkonem. Stejně tak vás totiž dokáže překvapit také svým vzhledem, který mohou nabídnout luxusní výčepní zařízení. Za zmínku rozhodně stojí například soudkové provedení z pravého dubového dřeva, které právě do letních zahradních dřevěných altánů naprosto dokonale padne. A jak jsme nastínili, i u těchto unikátních designových variant stačí jediné, a to zapojení do elektrické sítě, a následné natočení u prvního piva. A pokud ho i vaši přátelé milují, věřte, že se k vám budou rádi vracet, jelikož jak mnozí jistě potvrzují, lahvové pivo zkrátka nikdy nechutná tak, jako to točené.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář