Komerční články

Fóliovníky pro dokonalou úrodu

Autor angelo

[dropcap] C [/dropcap] hcete dokonalou úrodu? Vyberte si fóliovník, který vám v tom pomůže. Nabízíme vám fóliovníky v několika různých velikostech a typech, s ohledem na jejich maximální kvalitu, ale také nízkou cenu. Správná volba pro každého zahrádkáře.

Že je dnes fóliovník alternativou ke klasickému skleníku, o tom není pochyb. Pokud fóliovníky něčím nadchnou, je to především jejich jednoduchost a nízká cena. Levné fóliovníky se tak stávají možností, jak můžete i vy zajistit mnohem lepší úrodu, než při pěstování ve volném prostoru. Je totiž řada rostlin, u kterých jsou skleníky a fóliovníky nezbytností proto, aby bylo dosaženo i potřebné vlhkosti, tepla, ale také ochrany před nepřízní okolního počasí.

screen-kokiska

Různé tvary a velikosti

Jako naši zákazníci máte možnost vybrat si fóliovníky na zahrádku různých tvarů, ale i velikostí. Kromě klasického pravoúhlého tvaru je možné vybrat i řešení s půlkruhovou konstrukcí. Stejně tak se náš prodej fóliovníků zaměřuje i na specifické typy, určené přímo k pěstování konkrétních druhů – třeba rajčat. Samozřejmostí je však i to, že lze dané řešení využít i jako pařeniště. Fóliovníky na zahradu se tak stávají všestranným pomocníkem každého zahrádkáře.

Vybírejte konkrétní vzhled

Není to ale jenom jejich tvar, ale je to i jejich vzhled. Můžete si zvolit foliovníky s transparentní plachtou, ale stejně tak s plachtou s nádechem do zelené barvy. Jistotou je u daných řešení i možnost potřebného větrání, nebo rychlé montáže na začátku každé zahrádkářské sezony.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář