Komerční články

Hledáte lednici a mrazák? Vsaďte na profesionála

Autor Jaroslav

Kuchyně je nejenom místem, kde vznikají chutná jídla. Je také místem, kde se jídlo uchovává. Aby vydrželo dlouho, je přirozeně třeba snížit teplotu, díky čemuž se nebudou množit bakterie a konkrétní potravina může vydržet i několik měsíců, nebo déle. Prioritou při výběru by měla být značka. My doporučujeme Liebherr, jelikož jde o světovou jedničku, která začínala jako malá rodinná firma. I přes výrazný vzestup je firma stále v majetku zakládající rodiny. I díky tomu je zajištěna unikátnost výrobků, které patří mezi to nejlepší na trhu.

Liebherr

Úspora je základ

Spotřebiče určené k uchování jídla se neobejdou bez elektrického proudu. Jsou zapnuty 24 hodin denně, 365 dní v roce. Vaším cílem by mělo být myslet na co nejnižší spotřebu. V takovém případě vás nezklame lednice Liebherr. Ta, která spadá do modelové řady BluPerformance, která se pyšní tak velkou úsporou elektrické energie, že se jedná o nejúspornější chladničky na trhu. Jde o velmi zajímavou novinku roku 2017, která jenom potvrzuje, že využití špičkové německé technologie a unikátních patentů se na kvalitě zákonitě musí projevit. Kromě toho, že nabídnou energetickou třídu A+++ se mohou pyšnit i řadou dalších moderních systémů, jako:

  • Bio Fresh,
  • Smart Frost,
  • Duo Cooling.

Vybrat požadovaný rozměr není problém

Bohatá nabídka této značky zaujme i tím, že je k dispozici široká škála modelů, a to od těch nejmenších, po ty skutečně obrovské. Záleží jenom na vás a vašich potřebách. Jak lednice, tak i Liebherr mrazák není problém zakoupit do malého bytu pro pár, nebo do několika generačního domu, kde je spotřeba jídla opravdu velká. Nechybí ani bohatá škála barevných kombinací, kde jasně dominuje klasika – bílá a stříbrná. Problémem ale nemusí být elegantní černý odstín, nebo varianta černé oceli, které taktéž vypadá velmi úchvatně – hlavně v moderních interiérech.

Zdroj obrázků: www.topchlazeni.cz

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář