Komerční články

Hudba, moře, divadlo – výstava v Galerii Praha

Autor angelo

Ještě dnes a zítra máte možnost navštívit výstavu s názvem „Hudba, moře, divadlo“ Jozef Kroutvora, Davida Radoka a Ivana Timera. Koncepce této výstavy, která probíhá od 3. listopadu 2017 do 29. listopadu 2017 v Galerii Praha, vychází ze společných zájmů a dlouholetých přátelských vztahů, výměn názorů a profesní spolupráce těchto tří pánů. Nahlédněte do expozice online a přijďte se podívat naživo.

A co zaujme vás?

Když už prodejní galerii obrazů navštívíte, možná si budete chtít nějaké zajímavé dílo, kterým vyzdobíte domácí interiér, odnést. Možná vás zaujme Zátiší s rybami, Zátiší s hrnkem, Kytice tváří nebo třeba Akt ženy Andrej Bělocvětova.

Naprosto jiný druh umění představuje Stanislav Zippe, tvůrce kinetických plastik a světelných prostorových instalací. Přijďte si prohlédnout, popřípadě zakoupit do prodejní galerie jeho serigrafie Bez názvu nebo serigrafii Geometrická kompozice.

Kdo by neznal Jana Zrzavého a jeho dílo! Určitě vás uchvátí litografie Ověnčená hlava, lept Ille de Seine, litografie Piazzetta nebo litografie Imaginární podobizna K. H. Máchy. I tato vzácná díla vám prodejní galerie umění nabízí k prodeji.

Přijďte si prohlédnout i další díla. Galerie obrazů pro vás má připravena díla Jiřího Balcara, Adolfa Borna, Jiřího Davida, Romana Franty, Františka Hodonského, Jiřího Koláře, Ludmila Jiřincové a mnoha dalších malířů a umělců.

Prodej moderního umění vás dozajista osloví

Pokud holdujete umění, určitě vás výstavní program zaměřený na české poválečné a současné umění zaujme. Najdete ho v galerii umění, konkrétně v Galerii u Betlémské kaple. Veškeré výstavy, které se v tomto prostoru odehrávají, vždy vyjadřují určitý umělecký názor. Ne každého musí oslovit a naplnit – takový úděl umění už je. Výstavy, které vždy procházejí napříč uměleckými generacemi, jsou prodejní. Prodej moderního umění může oslovit i vás.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář