Komerční články

I vy můžete mít „domov jako z kamene“

Autor angelo

V současné architektuře bydlení se uplatňují nejrůznější designové styly. Nechybí ani ryze přírodní motivy, například kámen – jedná se o tradiční materiál, který působí jedinečným dojmem. Klasické kamenné obklady však nejsou ve většině případů nejvhodnějším řešením, daleko lepší variantou jsou obklady vyráběné z tvrzené sádry, foukaného betonu a dalších speciálních směsí – takto je dosaženo téměř identické podoby kamene, rozdíl nerozeznáte.

shutterstock_118133251

Kamenné obklady, cihlové obklady, ale také třeba krbové obestavby – to jsou prostředky, prostřednictvím kterých můžete oživit vzhled i vaší domácnosti. Rozhodnete-li se pro realizaci ať již interiérových, tak i exteriérových obkladů, vyplatí se navštívit web na adrese simplehome.cz!

Vyberte si z nabídky vnitřních obkladů v imitaci kamene

Pro vybudování vyššího komfortu vnitřních prostorů bydlení nebude využití obkladů špatnou volbou, ba právě naopak. Obložení stěn obklady je jednoduché, s pomocí montážních doplňků tuto činnost zvládnete svépomoci. V případě potřeby však není problémem i odborné provedení montáže.

Nejoblíbenější obklady jsou v imitaci kamene. Ani vám nebrání nic v tom, abyste je využili v jednotlivých místnostech rodinného domu, vily nebo bytu. Imitace kamene nachází své uplatnění v koupelnách, kuchyních a jídelnách, dále potom v obývacích pokojích, ložnicích a samozřejmě taktéž v předsíních, na chodbách nebo vstupních halách.

Útulná atmosféra v podobě kamenných obkladů

Toužíte-li po vykouzlení útulné domácí atmosféry, může to být s obklady v nejrůznějších imitacích hračka. Při objednávce myslete také na rohové obklady, protože jedině s jejich kombinacemi lze docílit plynulých přechodů mezi stěnami a rohy.

Zalíbí-li se vám vnitřní obklady, lze jednoduchým způsobem zpestřit i exteriér – venkovní obklady totiž můžete využít i na fasádách domů a působí opravdu velice líbivým dojmem!

O autorovi

angelo

Zanechte komentář