Komerční články

Kuchyňská zahrádka Plantui zútulní interiérové prostory

Jaký máte názor na problematiku a věčnou otázku, zda do domácího prostředí patří zeleň? Zhruba 99 procent vás se jistě shodne na tom, že rozhodně – že si třeba ani vnitřní prostory bydlení jinak nedokáže představit. Spolu s pěstováním nejrůznějších rostlin a bylinek je však nutné počítat s určitými problémy – zejména nečistotou, tu a tam nepříjemnými škůdci nebo chorobami. Pokud byste se chtěli všemu tomuto vyhnout, zkuste popřemýšlet nad Kuchyňskou zahrádkou – Plantui systém vám přijde vhod!

kuchynska-zahradka-plantui6-bila1.jpg

Slyšeli jste již někdy o hydroponickém pěstování rostlin? Je založeno na tom, že rostlina čerpá živiny ze speciálního roztoku – nedochází tedy ke kontaktu rostliny s půdou. Taková flora má daleko rychlejší růst a hlavně máte kontrolu nad příjmem minerálů a živin.

Nemusíte se obávat zahnívání, plísní nebo třeba nepořádku spojeného s hlínou. Není se tak čemu divit, že právě po tomto způsobu je v poslední době zvýšená poptávka – jedná se totiž o poměrně ideální možnost realizace zahrádky přímo u vás v kuchyni. Navíc můžete počítat i s dalšími výhodami – budete mít vždy po ruce čerstvé zelené listy, jedlé květy – to se potom bude jídlo připravovat jedna radost.

Set se vším všudy

Rozhodnete-li se jít do toho, bude pro vás ideální volbou kuchyňská zahrádka Plantui + My First Year. Jedná se o zajímavý set, ve kterém dostanete všechno, co potřebujete. Inteligentní systém Smart Garden zajisté oceníte. Je to jednoduché, složíte ho dohromady, nalijete vodu, přidáte živiny a pak už pouze najdete vhodné místo, kde je zhruba stálá teplota a nehrozí průvany nebo ostré sluneční paprsky. A kde lze zakoupit? Na adrese smartherbs.cz!

Systém Smart Garden disponuje efektivním zavlažovacím systémem za využití tichého a úsporného mikročerpadla, které zajistí vždy optimální přísun živin ke kořínkům. Dále nechybí ani specifický systém LED osvětlení pro potřebu správně probíhající fotosyntézy.

Říkáš si i ty, že tuto zelenou zahrádku se spoustou svěžích, zdravých a šťavnatých listů musíš mít, lákají tě jedlé květy? V čem je problém – kup zde!

Foto: smartherbs.cz

O autorovi

Radek Blinka

Možná byste se divili, kolik věcí, které vedou ke spokojenosti, dokážete udělat svépomoci. Zvláště, pokud patříte k domácím kutilům, doporučuji, abyste sledovali tento web - Zajímavým tématem přispěji do jeho obsahu občas i já, a jsem za to rád!

Zanechte komentář