Komerční články

Interiérové dveře s příjemným designem i šikovným řešením!

Autor angelo

Dveřím vedoucím do interiéru nevěnuje drtivá většina lidí pozornost – a to ani u jejich samotného výběru ani u jejich následného každodenního používání. Pro mnoho z vás představují jen povinnou součást domácnosti, díky které můžete oddělit místnost od místnosti. A to je vše, nic víc pro vás interiérové dveře neznamenají. Ačkoli si to možná neuvědomujete, dveře v interiéru zastávají její dominantní prvek – o důvod navíc, proč si dát u jejich výběru záležet.

screen-solodoor

Interiérové dveře s nápadem vás nadchnou

Žijete v malém bytečku, kde rozhodně nemáte místa na rozdávání? Pak určitě víte, jakou komplikaci dveře představují – a to zvláště v případě, kdy je chcete pořádně otevřít. Abyste se do místností nemuseli doslova soukat, vsaďte na posuvné dveře na stěnu. Nutno na nich ocenit nejen skutečně poutavý design, který si zamilujete již na první pohled, ale i šikovné řešení co se prostoru týče. Tento typ dveří nemusíte otevírat, neboť se jednoduše posunují, čímž hravě šetří místo.

Dveře, o kterých ani nebudete vědět

Dalším velice šikovným řešením zvláště do menších prostorů jsou posuvné dveře do pouzdra. Ani v tomto případě nebudete ochuzeni o moderní a na pohled poutavý design. Vybírat můžete z celé řady zajímavých vzhledů i dekorů a jistě tak najdete ten pravý model, který dokonale zapadne do vašeho interiéru. Výhodou posuvných dveří do pouzdra je jejich zajíždění do speciálně vytvořené kapsy – díky té o nich po otevření ani nebudete vědět!

Neodmyslitelná součást dveří – obložkové zárubně

Neodmyslitelnou součást klasických i posuvných modelů jsou zárubně dveří, bez kterých by dveře nebyly tím pravým ořechovým. Dveře a zárubeň totiž tvoří vzhledově příjemný celek. Nejoblíbenější variantou jsou dřevěné zárubně dveří, ale pořídit si můžete i zárubně z jiných materiálů. Volit byste měli podle toho, co se nejvíce bude hodit k vám domů.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář