Komerční články

Jak by měla vypadat dokonalá kuchyně?

Autor Jaroslav

Máte v plánu rekonstrukci své stávající kuchyně? Nebo stavíte, a přemýšlíte nad tím, jak při realizaci neudělat chybu? Podívejte se s námi na to, jak by měla dokonalá kuchyně vypadat. Cílem je především to, aby byla maximálně praktická a zároveň dokonale vypadala.

Inspirujte se moderními trendy

Doba jde neustále kupředu a to platí i s v segmentu kuchyní. Zatímco dříve dominovaly hlavně dřevěné materiály a klasické obklady za linkou, dnes je trendem spíše modernější vzhled. Když se podíváte na fotogalerii kuchyň, můžete jasně vidět, že hitem jsou materiály především lesklé. Dále jasně dominují hlavně světlejší odstíny, díky kterým se celý prostor i výrazně zvětší. Ani původní osvědčené materiály ale nemusí být pasé. Pouze jsou zpracovány v modernějším stylu.

Moderní kuchyně

 

Využijte každý centimetr místa

Když pomineme kuchyně v panelákových bytech, kde je prostor v podstatě vždy stejný, tak musíme říci, že napříč různými nemovitostmi může být podoba kuchyně, tedy samotného prostoru zcela jiná. Cílem by mělo být využití daného místa skutečně na sto procent. Podobně, jako do své chodby pořizujete vestavěné skříně, není problém ani do své kuchyně pořídit prvky, které do jakékoliv dispozice dokonale padnou, a každý centimetr místa využijete na maximum. Nejenom, že zvýšíte celkovou praktičnost, ale logicky eliminujete i problém s nevzhlednými prázdnými kouty a stěnami.

Využijte každý centimetr

Praktičnost je základ

Trendem v současných kuchyních je rozhodně maximální možná praktičnost. Na co se zaměřit, pokud nechcete být zklamáni a chcete svou kuchyni využívat skutečně na sto procent? Ideální volnou jsou kuchyně na míru. Několik hlavních tipů s ohledem na praktičnost pro vás máme. Zaměřte se na:

– dostatečně velkou pracovní desku,
– snadnou přístupnost dřezu a sporáku,
– maximálně využitelné skříně a skříňky.

kuchyně na míru

Kuchyň by vám měla sloužit dlouho

Kuchyně není součást interiéru, kterou za pár let vyhodíte. Jedná se o součást interiéru, která by měla sloužit několik desítek let. Takto by měla vypadat dokonalá kuchyně. Jak toho docílit? Roli hraje hlavně samotný výrobce, a to ať už hledáte nábytek na míru, nebo si pořizujete standardizované provedení. Jedním z našich tipů je rozhodě firma JN Interier, která se mimo jiné realizacemi kuchyní přímo zabývá. Nejenom, že vám ji navrhne, ale pochopitelně i vyrobí a následně i smontuje. Vše s jistotou dokonale odvedené práce.

Moderní kuchyně

Kuchyni dělají i spotřebiče

Bez těch se moderní kuchyně jenom těžko obejde. Jelikož za moderní trend považujeme i design kuchyně, jsou hitem spotřebiče vestavné, které svým designem dokonale splynou s celým konceptem. A jak je to s vlastnostmi? Například sporák nabízí mnoho bezpečnostních funkcí, trouba se umí sama vyčistit, lednice má praktickou nulovou zónu pro delší trvanlivost jídla a moderní myčka přichází třeba i se zajímavým šestým smyslem.

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář