Komerční články

Jak rychle, efektivně a levně realizovat potřebné zastřešení?

Autor angelo

Máte v plánu realizovat zastřešení svých podnikatelských aktivit, ale klasická řešení jsou pro vás příliš nákladná, nebo je jejich realizace velmi zdlouhavá? Pokud ano, zkuste jít novým, moderním směrem. Ten dnes nabídnou takzvané textilní haly. Unikátní řešení, které v sobě dokáže snoubit jednoduchost, ale i prvotřídní řešení, jak rychle vybudovat zastřešení prostor především pro vaše podnikatelské aktivity.

screen-haly-polak-cz

Špičkové vlastnosti nadchnou každého

I když mluvíme o textilu, je třeba dodat, že jakýchkoliv rizik spojených s nekvalitou se rozhodně není třeba obávat. Právě naopak. Textilní hala je vyrobena z vysoce odolné nánosové PES tkaniny, která zaručí ty nejlepší vlastnosti. A to jak s ohledem na životnost, tak i odolnost vůči jakýmkoliv povětrnostním vlivům. Nechybí ani jistota toho, že dané řešení patří do skupiny těžko hořlavých stavebních materiálů.

Samozřejmostí je také jednoduchá konstrukce, která se kromě samotné krycí textilie skládá ze systému ocelových rámů, které jsou propojeny fixačními ztužidly. To samozřejmě přináší i jistotu široké variability, s ohledem na velikost samotné haly. Tu dnes využívá i řada prestižních firem, mezi které můžeme zařadit například společnosti, jako:

  • Geosan Ostrava,
  • Vlamax Bystřice,
  • Thimm Servise,
  • Integry Automotive.

Široké spektrum využití je samozřejmostí

Hlavní pozitiva máme zmapována. Podívejme se ještě na několik základních fakt, která souvisí s možnostmi konkrétního využití. Textilní haly se skvěle hodí jako unikátní prostor pro skladování jakýchkoliv materiálů, mohou sloužit k zemědělským aktivitám, stejně jako se hodí i pro sport. Jejich realizace může mít též podobu jízdáren, hangárů, nebo stájí pro hospodářská zvířata. Když k tomu přidáme i možnost realizace v různých barevných odstínech, či realizaci vlastního potisku, je více než jasné, že toto řešení si bude do budoucna získávat stále více příznivců. Třeba i vás.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář