Komerční články

Jak vybrat správného dodavatele tyčové a jiné oceli?

Autor angelo

[dropcap] P [/dropcap] okud podnikáme v oblasti, ve které potřebujeme zmíněný sortiment, je samozřejmě třeba vybrat toho správného dodavatele. Ačkoliv na našem trhu jich je poměrně dost, ne všichni jsou skutečně ti správní. Pojďme se společně podívat na to, jak vybrat toho správného, který nám například tažené tyče dodá. A pokud máme být konkrétní hned v úvodu, rozhodně lze doporučit společnost AC Steel. Protože nabídne to nejdůležitější, českou kapitálovou účast a tradici. Firma byla totiž založena už v roce 1999.

screen-acsteel

Důraz je třeba dát hlavně na kvalitu

Hlavní, co bychom měli při výběru sledovat je určitě kvalita produktů, které nám mohou být dodávány. V tomto směru je dobré sledovat konkrétní normy. Podle nich poznáme, zda jsou nerezové tyče, ale i další sortiment skutečně kvalitní. Jednou z hlavních norem je určitě ISO 9002, ale sledovat je třeba také velmi důležitý materiálový certifikát dle EN 10 204 -3.1, případně EN 10 204 -2.2. Roli v souvislosti s kvalitou ale může hrát také řízení jakosti ISO 9001-2000. Všechny tyto certifikáty samozřejmě zmíněná společnost AC Steel má, a tak její válcovaná ocel, ale i další produkty rozhodně patří mezi špičku na našem trhu.

Hledejte také kvalitní přístup k zákazníkovi

Není to ale jenom sortiment, ale měl by to být také profesionální přístup, který naplno využijete. Hlavně potom snaha vyhovět vašim požadavkům. Stejně tak může tato oblast zahrnovat i odborné poradenství spojené třeba s tím, zda poptávané mosazné tyče jsou tím sortimentem, který opravdu využijete a zda by pro vás nebyla lepší jiná alternativa.

Se zákaznickým přístupem jistě souvisí také jistota pravidelných dodávek. A to i v případě, kdy vyžadujete režim „Just in Time“. I v rámci tohoto požadavku by měl správný dodavatele vyhovět. Ani v tom AC Steel určitě nezklame. A co nabídne dalšího, co jsme ještě nezmínili? Jsou to třeba:

  • Ploché tyče
  • Tažená ocel
  • Válcované tyče
  • Automatová ocel
  • Plochá ocel

O autorovi

angelo

Zanechte komentář