Komerční články

Jaké spotřebiče nesmí chybět v moderních domácnostech?

Autor Jaroslav

Chcete mít skutečně moderní domácnost? Potom se zaměřte na ty správné domácí spotřebiče. Dáme vám pět zajímavých tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Tím si buďte jisti.

Udržujte doma dokonalé klima

Není nic horšího, než vysoké teploty během léta, nebo chlad na podzim a na jaře, kdy se vám ještě nechce zatápět. Jaký spotřebič tento problém dokáže vyřešit? Je to ta nejlepší mobilní klimatizace na trhu. Dnes už něco poměrně běžného. Máme-li se podívat na hlavní oceňované výhody, jsou to:

  • snadná mobilita,
  • jednoduché použití,
  • dobré chlazení i ohřev.

Zapomeňte na přemýšlení

Takzvaný šestý smysl je dnes funkcí, kterou mohou mít různorodé spotřebiče. Velmi častý je například u myček nádobí, nebo u praček. A co daná funkce umí? Sama zjistí, kolik toho perete nebo myjete, a tomu přizpůsobí spotřebu i konkrétní program. Ideální pro toho, kdo nechce přemýšlet a studovat složité návody.

Zapomeňte na úklid

Mít dokonalý domov je spojené i s nutností pravidelného úklidu. Nechce se vám? Potom se podívejte na TestKvality.cz a vyberte si zde robotický vysavač. Některé modely mají dokonce i integrovanou funkci vytírání. Na moderní plovoucí nebo vinylové podlahy jasná volba. Budou vždy dokonale čisté, a to bez práce.

Buďte kulinářským mistrem

Chcete se pochlubit tím, jak dokonalé máte bydlení? A při té příležitosti i něco uvaříte? Co takhle kontaktní grily, které připraví maso tak, jak ho máte rádi. Od krvavého po kompletně propečené. Stejně tak si poradíte i s velkými kusy, jelikož změřit vnitřní teplotu a zastavit proces přípravy umí i některé špičkové klasické trouby.

Ovládejte domov odkudkoliv

Přejete si přijet do interiéru, kde bude příjemné teplo? Nebo chcete, aby se po příchodu zapnula elektronika? Či toužíte na dálku ovládat jiné spotřebiče? Ani to dnes není problém. Pojem Smart Home se dnes stává stále skloňovanější. A co potřebujete? Internet, router a různé systémy ke spárování.

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář