Komerční články

Neláká vás klasika? Vsaďte na žaluzie ze dřeva

Autor angelo

Žaluzie jsou v moderní době naprosto běžnou součástí našich obydlí. Najdeme je na oknech v domech, stejně jako bytech. Výjimkou nejsou ani kancelářské prostory. Důvodem obliby je několik klíčových vlastností, kam se řadí:

  • Eliminace průniku slunečních paprsků.
  • Zastínění světel z ulice během noci.
  • Zajímavý vzhled.

screen-invence-net-drevene-zaluzie

O zajímavém vzhledu však nemluvíme v souvislosti s běžnými variantami, ale s řešením, kterým jsou dřevěné žaluzie. Ty jsou v poslední době velkým hitem především proto, jak vypadají, ale i pro další vlastnosti, na které se zaměříme.

Kousek přírody u vás doma

Přírodní materiály se v našich domovech snažíme stále využívat. Právě řešení daných žaluzií ukazuje, že to nemusí být jenom nábytek, kde je dřevo používané. Žaluzie ze dřeva tak mnohou do interiérů přinést další přírodní prvek, který nadchne i svými kvalitativními vlastnostmi. Řadí se sem samozřejmě dlouhá životnost, stejně jako materiálová i barevná stálost, nebo také jistota vysoké odolnosti i při nešetrném zacházení.

Bohatý výběr dřevin je základ

Je to i možnost bohatého výběru různých dřevin, díky čemuž se žaluzie mohou stát jak praktickým, tak i designovým prvkem interiéru. Z těch klasických možností vybíráme třeba smrk, dub, buk, popřípadě modřín. Vsadit lze i na exotické varianty dřeva, jako je americký ořech, tamarind, teak, růžové dřevo, nebo zebráno. Možností je více než dost.

Dřevo ale není to jediné, jak se mohou tyto žaluzie odlišit od klasiky. Kromě běžného provázkového žebříku je možné doplnit je také vedením v podobě velmi elegantně vypadající stuhy.

Ideálně od profesionálů

Hlavní vlastnosti, stejně jako výhody daného řešení máme zmapovány. Jelikož jde o unikátní prvek, doporučujeme žaluzie na míru, a to přímo od profesionála, který se postará o úvodní poradenství, až po finální montáž. Jedničkou v oboru je firma společnost Invence.net s.r.o., která ve světě unikátního bytového designu působí již od roku 2008.

Zdroj obrázku: Invence.net

O autorovi

angelo

Zanechte komentář