Komerční články

Osvětlení pod kuchyňskou linku i lustry do kuchyně, snadno a levně

Autor angelo

[dropcap] P [/dropcap] ořídit si kuchyňské osvětlení to již není jednoduchá záležitost. Trh nabízí neskutečné množství svítidel – LED pásky, osvětlení kuchyňské linky i lustry do kuchyně, to jsou pojmy, které jsme dříve ani neznali. Velmi důležité je vybrat dobrý internetový obchod, kde nabízejí kvalitní zboží za rozumné ceny, vždy vám poradí a neřeší, pokud chcete vrátit nějaké svítidlo nebo je pouze vyměnit za vhodnější.  A takový eshop jsem našel. Pokud sháníte kuchyňské lustry a svítidla, tak vřele doporučuji uni-svitidla.cz. Světlo je důležité všude a v kuchyni obzvlášť, pokud nechte přijít k úrazu. A to je důvod, proč na kuchyňském osvětlení nešetřím a mám i osvětlení umístěné přímo v korpusu skříňky. Zvažuji i nákup senzorů – světla se automaticky rozsvítí při otevření skříňky.

PN11100002_PN11200002

LED pásky pod kuchyňskou linku

Pokud máte zájem o LED pásky pod kuchyňskou linku, tak je velmi důležitý stupeň IP krytí. Do kuchyně stačí nižší číslo, ale do akvárií a do vany se používají voděodolné LED pásky s krytím IP68.  Existují totiž pásky voděodolné v silikonu a bez silikonu, které nejsou vodě odolné. Ohromně efektní jsou samozřejmě LED pásky pod kuchyňskou linku.  A co se týče osvětlení pracovních ploch, tak doporučuji světlo přímé, kde je vhodné použít skleněné světelné dno horní skříňky.  Luxusně působí světelné doplňky, z kterých se světlo line směrem nahoru a samozřejmě i dolů. Zajímavé řešení nabízí i osvětlení v soklech kuchyňské sestavy.

BL224T⁄CH_BL224S⁄CH

Stylové stropní svítidla do kuchyně 

Ještě mnoho lidí si pořizuje pouze stropní svítidla do kuchyně a více světlo neřeší. Toto takzvané centrální svítidlo nikdy řádně neosvětlí veškeré zákoutí v kuchyni. Pak jen na práci s jídlem mžouráte a stíníte si, což je hodně nepříjemné. Lustry do kuchyně ano, ale ještě je dobré si pořídit osvětlení nad varnou zónou. Výběr svítidel je pro tento účel ohromný, přestože se často využívají jen obyčejné zářivky, které se montují pod horní skříňku kuchyňské linky.   

O autorovi

angelo

1 kometář

  • Dobrý den, nemohli by jste mi doporučit nějakou firmu, která by mi mohla zhotovit návrh osvětlení kuchyně?

Zanechte komentář