Komerční články

Jaké typy kamenných obkladů můžeme využít v rámci našeho domu?

Autor angelo

[dropcap] O [/dropcap] byčejná fasáda sice může v mnoha případech vypadat dobře, ale pokud hledáte něco unikátního, je třeba poohlédnout se po zajímavých obkladech. V tomto směru vám pomůže náš průvodce, v rámci kterého si zmíníme, jaké obklady jsou na našem trhu k dispozici. A to jak pro venkovní, tak i interiérové použití. Pokud nějaký sortiment dominuje, jsou to zcela jistě kamenné obklady. A právě na ně se dnes zaměříme. Právě ony totiž nabídnou velmi pozitivní vlastnosti spojené nejenom s jejich odolností, ale hlavně jejich krásou. V daném směru je kamenný obklad ideální ve chvíli, kdy chcete mít na svém domě, ale i ve svém interiéru kousek nefalšované přírody.

screen-simplehome

Jaké varianty jsou k dispozici?

Podíváme-li se na tento sortiment konkrétně, můžeme začít tím, že je k dispozici v několika barevných odstínech, od světlé, až po výrazně tmavé. Tomu také odpovídá využívaný materiál. Světlejší odstíny jsou dosaženy využitím bílého, nebo světlého kvarcitu, zatímco tmavé až černé odstíny jsou dílem břidlicových pásků. V obou případech je možné dané řešení využít jak uvnitř, tak i jako venkovní obklady vašeho domu. Přírodní kámen samozřejmě odolá veškerým povětrnostním podmínkám, s čímž souvisí také uváděná životnost, a to minimálně 20 let, po kterou platí záruční doba.

Vsadit lze i na imitace

Pokud ale nechcete jít cestou skutečné přírody, ale přesto chcete její vzhled do svého domova přinést, je možné využít i imitace kamene. I tato možnost je poměrně oblíbená, a to také pro příznivou cenu, za kterou je prodávána. Počítat je ale třeba s tím, že kvalitativní vlastnosti se v tomto směru reálnému kameni nevyrovnají. Vzhledem však stoprocentně ano. A pokud vás zajímají i další možnosti obkladů, potom věřte, že jich je na trhu více než dost. Namátkou zmiňme třeba:

Cihlové obklady

  • Sádrové obklady
  • Betonové obklady
  • Dřevěné obklady

A kde zmíněný typy v prvotřídní kvalitě a za skvělou cenu nakoupit? My doporučujeme internetový obchod www.simplehome.cz.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář