Komerční články

Poohlížíte se po kvalitní terase? Zkuste terasy Twinson

Autor angelo

[dropcap] T [/dropcap] erasa by dnes měla být nedílnou součástí rodinného domu, jelikož poskytne dostatek prostoru pro odpočinek, ale i rodinné obědy či večeře, nebo dá prostor pro konání oslav a setkání s přáteli. Samozřejmě při výběru můžeme být odkázáni na desítky materiálových možností, které ne vždy vyhoví našim potřebám. Proto si představíme špičku posední doby, kterou jsou terasy Twinson. Tento unikátní kompozitní materiál totiž sahá až do roku 1965, kdy byl poprvé vytvořen. Jeho unikátnost spočívá v tom, že kombinuje jak přírodní prvek, a to dřevo, tak i kvalitní plast. Vše v poměru 50:50.

screen-woodlife

Jaké jsou přednosti daného materiálu?

V první řadě je to jeho kvalita, která se od ostatních možností na trhu rozhodně výrazně liší. Díky tomu může tento typ terasy nabídnout:

  1. Stálou barevnost
  2. Pevnost
  3. Odolnost vůči povětrnostním vlivům
  4. Vysokou životnost

Ke všem zmíněným vlastnostem ale přidejte jednu nejdůležitější, a tou je snadná údržba. Není třeba se zatěžovat složitými procesy nebo postupy, jelikož tento materiál stačí jenom pravidelně čistit, a to běžnými způsoby i běžně dostupnými prostředky. Samotná údržba terasy tak zabere pouze pár desítek minut, a to několikrát do roka. Často stačí i vysokotlaký čistič a rychlé opláchnutí čistou vodou. Přitom bude stále vypadat jako nová, a to i po několika letech od samotné instalace. Ostatně v tomto směru nesmíme zapomenout na další důležitou přednost, která souvisí právě s dokonalým vzhledem a kvalitou, která by měla vydržet minimálně 50 let. I to je důvod, proč do tohoto materiálu investovat.

Kam se materiál Twinson hodí?

Ačkoliv mluvíme v souvislosti tímto materiálem pouze o terasách, ty rozhodně nejsou jedinou možností, kam ho můžeme nechat instalovat. Ačkoliv terasy, a to jak venkovní, tak i střešní nebo zahradní patří mezi nejoblíbenější varianty využití, přesto nemusíme mít strach z realizací o na jiných místech. Skvěle se totiž hodí třeba na zahradní chodníky, ale stejně tak je prvotřídním materiálem k bazénům. A to nejenom pro zmíněná pozitiva, ale také proto, že má protiskluzový atest a zároveň na jeho povrchu neulpívají stopy vody, nebo otisky našich nohou.

Široká nabídka barevných kombinací

Důvodem volby tohoto materiálu ale může být také možnost vybrat si ze širokého spektra barevných kombinací. Nabízejí se tak terasy různých barev, a to od světlých odstínů s nádechem meruňky či olivy, až po tmavější varianty, jako je lékořice, nebo také rašelina. Tyto možnost jsou doplňovány několika dalšími, a tak můžete dát prostor vašim individuálním požadavkům a zvolit si takovou barvu, která se do konkrétního prostoru bude hodit nejvíce a která tak bude dokonale korespondovat i se samotným okolím. Poté už stačí zaslat svou poptávku a nechat na profesionálech, aby vám vysněnou terasu zrealizovali.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář