Komerční články

Pořiďte si bydlení vyřešené do posledního detailu

Autor angelo

Mít kde bydlet, to je dneska základ. Vzhledem ke stále se zvyšujícím cenám nájmů, je výhodné investovat do vlastního bydlení. Pokud si koupíte vlastní byt či dům, nemůže vás ohrožovat stoupající se činže. Netrpíte potom existenční nejistotou, pokud dojde k neshodám s majitelem bytu. Možná namítnete, že investice do bydlení je vysoká. Dnes ale můžete využít různých možností financování bydlení.  Nemusíte se spoléhat jenom sami na sebe.

shutterstock_240179719

Hypotéky jsou dostupné a levné

Pomůže vám nejlepší hypotéka na bydlení, která přináší výhodný způsob získání finančních prostředků. Právě velká konkurence zvýhodnila hypotéky. Ty se tak stávají vhodnou formou, jak dosáhnout vlastního bydlení.  Jednotlivé nabídky hypoték se od sebe liší řadou kritérií. Jde například o celkovou výši hypotečního úvěru, výši úroků, dobu splácení a také délku fixace a samozřejmě i poplatky, které souvisí se zřízením a vedením úvěru.   V současnosti jsou podmínky hypoték skutečně dobré. Došlo k poklesu úrokových sazeb, prodloužily se i doby trvání úvěru, což mělo za následek i příjemné snížení splátek.

Proč zvolit hypotéku?

  • Zajistíte si financování bydlení.
  • Splátky i úrokové sazby jsou nyní poměrně nízké.
  • Úroky jsou uznatelným daňovým nákladem.

Úvěr na krátkou dobu

Byt ale potřebujete také dotvořit k vaší plné spokojenosti. Není vyloučeno, že si budete muset něco dodělat sami tak, abyste měli zařízení přímo na míru. Může se ale stát, že vám bude chybět hotovost na nákup potřebných materiálů. V takovém případě využijte rychlé krátkodobé půjčky.  Získáte menší částky s termínem splatnosti obvykle do 30 dnů.

Využijte půjčky zdarma

Zlevněte si náklady na úvěr na drobné dodělávky co nejvíce. Využijte půjčky zdarma  bez poplatků. Pokud si půjčujete poprvé, nezaplatíte nic navíc. Vrátíte pouze tolik, kolik jste si půjčili.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář