Komerční články

Potřebujete vybavit kancelář? Nezapomeňte na kartotéky

Kovová kartotéka
Autor Jaroslav

Pracujete v kanceláři? Je jedno, jestli je součástí vašeho domova, nebo v administrativní budově. V obou případech se neobejdete bez nutnosti vybavit svou kancelář. Není to jenom klasika, jako:

  • stůl a židle,
  • výpočetní technika,
  • klasický nábytek.

Zapomínat byste neměli na dostatek úložných prostorů. Takových, kam budete moci ukládat všechny dokumenty s jistotou jejich rychlého následného nalezení. Jako ideální řešení se jeví kartotéky. Ty patří mezi naprostý základ každé kanceláře. Jak postupovat při výběru? Nejprve se zamyslete nad volbou konkrétního typu. K dispozici mohou být kartotéky jednořadé, stejně jako kartotéky dvouřadé.

Kovová kartotéka dvouřadá

Kovová kartotéka dvouřadá

Jakou zvolit velikost?

Kromě konkrétního provedení nezapomínejte ani na celkovou velikost. Tedy na kombinaci šířky, výšky a také hloubky. Při tomto výběru zohledněte hlavně velikost dokumentů, které do nich potřebujete ukládat. Kartotéka se samozřejmě může lišit i tím, jak vysoká má jednotlivá patra. Je jasné, že jinak může být vybavena kartotéka v kanceláři lékaře a jinak u běžného eshopu, kam se ukládají jenom objednávky a další zakázkové listy.

Myslete i na vzhled

Stejně jako při výběru nábytku do vašeho bytu nebo domu, i u vybavení kanceláře myslete na design. Pokud chcete jít cestou klasiky, existují standardní bílé kovové varianty. Kdo hledá něco zajímavějšího, toho nezklame taktéž kovové provedení, ale v černém designu, nebo lákavě vypadajícím dřevěném dekoru. Milujete-li dřevo, s tímto provedením určitě nešlápnete vedle.

Kovová kartotéka jednořadá Exclusive

Kovová kartotéka jednořadá Exclusive

Dokumenty by měly být v bezpečí

Proč je třeba různé dokumenty správně ukládat a archivovat? Aby byly v bezpečí. Výběr kartotéky by měl být spojený i s tím, aby nabídla kvalitu. S ohledem na její odolnost, robustnost, ale i jistotu dlouhé životnosti. Základem by měl být také kvalitní zámek, díky kterému se k uloženým dokumentům dostanete vždy jenom vy sami. A kde takové koupíte? Pomůže internet. My doporučujeme eshop Kancelar24.cz.

Zdroj obrázků: kancelar24h.cz

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář