Komerční články

Pracovní obuv Panda – TOP produkty pro náročné pracanty

Autor angelo

Asi dobře víte z vlastní zkušenosti, jak nepříjemné může být, když vás tlačí bota. Zejména když produkt jako pracovní obuv, a musíte v ní trávit celou pracovní dobu. Jestliže nejste vyznavačem sebe-tyranie, raději vsaďte na kvalitní a hlavně komfortní obuv, která vám dopřeje dostatek pohodlí. Přesně taková je například obuv značky Panda, jejíž obuv splňuje veškeré předepsané normy. Z nabídky pracovní obuvi této značky, si zaručeně vybere i ten nejnáročnější zákazník, protože nabídka je více než bohatá.

Při výběru obuvi a v případě té pracovní to platí dvakrát tolik, se vyplácí věnovat nákupu dostatek času a pozornosti. Svůj výběr směřujte podle toho, v jakém prostředí se budete s obuví vyskytovat a jaké činnosti budete provádět. Právě tomu je potřeba výběr obuvi přizpůsobit. Protože jak asi tušíte, každé zaměstnání vás vystavuje jiným nárokům a bezpečnostním rizikům a opatrnosti, zejména v dnešní době, není nikdy dost.

tomiscz.cz_pracovni obuv panda - uvodni

Seznamte se s obuví PANDA

Společnost Panda Safety působí na trhu s pracovní obuví už více než 30 let. Její vznik má na svědomí Luigi Gargiullo, který ve městě Cisternino na jihu Itálie položil základy dnes světově známé značky. V současné době je pracovní obuv značky Panda specializovaná na vysoce kvalitní pracovní obuv, která si získává stále větší a větší oblibu. O vysoké kvalitě této obuvi svědčí i fakt, že splňuje veškeré platné normy, tudíž se jedná o skutečně bezpečnou pracovní obuv. Ne nadarmo také společnost vyrábí 5 tisíc párů pracovní obuvi každý den.

Kvalita obuvi je u společnosti Panda prioritou číslo jedna. Z tohoto důvodu jsou k výrobě používány výhradně prověřené suroviny a materiály, která musí splňovat velmi náročná kritéria. Aby mohla společnost Panda nabízet i do budoucna výrobky té nejlepší kvality, investuje nemalé finanční částky do modernizace a vývoje nových materiálů, technologií a samozřejmě také designu svých výrobků. Díky tomu tak můžete nosit vysoce kvalitní obuv, která je nejen prvotřídně funkční, ale i vysoce komfortní a mimo to všechno je ještě stylová. Prostě a jednoduše splňuje nároky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Bohužel ale není v silách žádné firmy na výrobu obuvi, skloubit všechny potřebné vlastnosti do jedné jediné boty. Proto společnost Panda nabízí svým zákazníkům hned několik řad modelů, aby si každý přišel na své. Většina modelů je odolná proti chladu a vodě, či mechanickému poškození. Naprostou samozřejmostí je také maximální prodyšnost. Podle typu a využití je u některých modelů také protiskluzová podrážka, či speciální antistatická úprava.

Jak již bylo zmíněno, společnost Panda nabízí svým zákazníkům skutečně široké portfolio pracovní obuvi. V nabídce najdete jak obuv kotníkovou, tak i vysokou obuv, pracovní sandály, polobotky a samozřejmě nebylo zapomenuto ani na zdravotní pracovní obuv, kterou naleznete pod označením Sanitary. Velmi zjednodušeně můžeme pracovní obuv značky Panda rozdělit na pracovní, bezpečnostní a ochrannou.

Jestliže v nejbližší době budete vybírat pracovní obuv od značky Panda, rozhodně doporučujeme výběr zkonzultovat s prodejcem, který vám o daném modelu může říct podrobnější informace včetně jejích vlastností. Jedná se například o tyto vlastnosti:

 • Odolnost proti olejům
 • Absorpce energie v oblasti paty
 • Antibakteriální úprava
 • Antistatická podrážka
 • Bezpečnostní kovová tužinka ve špičce
 • Nekovová tužinka ve špičce
 • Kovová stélka proti propichu
 • Nekovová stélka proti propichu
 • Oleji-vzdorná úprava
 • Protiskluzová úprava
 • Voděodolná úprava
 • Úprava s reflexními doplňky

Pracovní sandály od značky Panda

Velmi oblíbenou obuví jsou pracovní sandály Panda, které jsou vysoce prodyšné, což oceníte zejména v pracovním prostředí se zvýšenou teplotou. V porovnání s pantofly, mají sandály uzavřenou patu, což zabraňuje vyklouznutí nohy z obuvi. I když mají sandály uzavřenou patu, rozhodně to nebrání ve snadném nazouvání a vyzouvání. U některých modelů se můžete také setkat s protiskluzovou podrážkou, tužinkou ve špičce a mnohými dalšími praktickými vlastnostmi. Kdo pracovní sandály nejvíce využije? Rozhodně pracovníci v oborech jako je stavebnictví, zemědělství a sklady. Pořídit si je můžete v cenové relaci přibližně od 500 Kč do 2000 Kč.

Pracovní sandál Panda STRONG TOPOLINO S1 SRC

Oblíbeným modelem v pracovních sandálech je model STRONG TOPOLINO S1 SRC, který je vybaven ocelovou tužinkou ve špičce, antistatickou a protiskluzovou podrážkou, která je odolná vůči pohonným hmotám, dále se také může pochlubit vlastnostmi jako absorpce energie v oblasti paty a svrškem z prodyšné kůže. Jejich cena je více než sympatická: 680 Kč bez DPH.

tomiscz.cz_sandál STRONG TOPOLINO S1 SRC

Kotníková pracovní obuv od značky Panda

Kotníková pracovní obuv vám nabízí nejen lepší ochranu, ale i lepší stabilitu. Již zmíněná kotníková obuv zajistí vaší noze výrazně lepší oporu a napomáhá držet nohu v ideální poloze. Právě z těchto důvodů se hodí i do náročnějších terénů. Velkou výhodou určitě je, že je k dostání i v zatepleném provedení. Tuto obuv zaručeně ocení ti, kteří pracují v náročnějším pracovním prostředí a potřebují pracovní obuv vybavenou protiskluzovou podrážkou a ocelovou tužinkou ve špičce. Kotníkovou pracovní obuv od značky Panda si můžete pořídit v cenové relaci od 500 Kč do 2500 Kč.

Kotníková obuv Panda TOP CLASSIC TUARUS S3 SRC

Ukázkovým příkladem, jak může vysoce kvalitní kotníková obuv od značky Panda vypadat, je model TOP CLASSIC TUARUS S3 SRC, což je profesionální pracovní obuv s ocelovou tužinkou ve špičce a dále vybavena stélkou odolnou proti propichu. Samozřejmostí je moderní design a vysoký komfort. Mimo to se můžete tato obuv pochlubit také kombinací černé kůže a textilu, podšívkou ABSORBER s vysokou absorpční schopností, dále také polyuretanovým chráničem špičky, či podešvem z termoplastického PU, který je vysoce odolný proti kyselinám a olejům. Cena této obuvi je více než sympatická, a to 1500 Kč bez DPH.

tomiscz.cz_kotníková obuv TOP CLASSIC TUARUS S3 SRC

Vysoká pracovní obuv od značky Panda

V některých oborech je vyžadována speciální vysoká pracovní obuv. Pokud chcete to nejlepší, rozhodně neprohloupíte, pokud si vyberete právě tu od značky Panda, která nabízí svým zákazníkům bohatou škálu vysokých pracovních bot, které využijí zaměstnanci jak v hutním, tak i lesnickém průmyslu, či v zemědělství. Jestliže budete pracovat venku v zimních měsících, rozhodně oceníte model s vnitřním zateplením.

Vysoká obuv Panda EXTREME BURAN HIGH ANKLE S3 SRC

Jak může vypadat vysoká obuv značky Panda, se můžete přesvědčit na modelu EXTREME BURAN HIGH ANKLE S3 SRC. Tato bezpečnostní pracovní obuv vás ochrání nekovovou tužinkou i stélkou odolnou proti propíchnutí. Dále nabízí například antistatickou a také protiskluzovou PU/TPU podrážku. Mimo to se může také pochlubit absorpcí energie v patě a voděodolným svrškem, který je vyrobený z kvalitní lícové kůže. Samozřejmě nebylo zapomenuto ani na reflexní prvky „carbon“. Tato vysoce kvalitní bezpečnostní obuv může být vaše za 2000 Kč bez DPH.

tomiscz.cz_Panda EXTREME BURAN HIGH ANKLE S3

O autorovi

angelo

Zanechte komentář