Komerční články

Pracovní oděvy do všech provozů


Pracujete v nebezpečném provozu či v provozu s přísnými hygienickými normami? Pak se neobejdete bez speciálního oblečení. Poradíme vám, kde ho seženete. 
Tzv. pracovní oblečení v podstatě plní dvě funkce, ochrannou i reprezentativní.

Oblečení pro různé provozy

Pod pojmem pracovní oblečení rozumíme především oblečení pro různé provozy. Každý provoz je přitom specifický a na oblékání zaměstnanců klade jisté nároky. Potravinářský průmysl si například žádá světlé oděvy, ať již se jedná o kalhoty, košile, trička i tílka. Jiné požadavky na oblékání pracovníků jsou kladeny v průmyslu těžkém, jemuž zase dominují barvy tmavé.

Bezpečí na prvním místě

Hlavním úkolem pracovního oděvu zaměstnanců chladíren je zase ochrana před prochladnutím. V jejich šatníku tak nesmí chybět mikiny, teplé bundy a zateplené kalhoty. U hasičů je zase hlavním parametrem nehořlavý povrch oděvů. Zkrátka co povolání, to konkrétní požadavky na pracovní oděv. Ten má pracovníka v první řadě chránit. Před ohněm, chladem, teplem, ale třeba i před mechanickými nárazy.

Nakupujte na internetu

Pracovní oděvy jsou k sehnání buď ve specializovaných kamenných obchodech, nebo na různých e-shopech. Zadejte do svého vyhledávače pojem pracovní oblečení velkoobchod a vybírejte. Velký výběr pracovních oděvů seženete například na e-shopu Xfer. Zástěry, bezpečnostní vesty, dámské košile s dlouhým i krátkým rukávem, dámská i pánská tílka, dámské i pánské kalhoty, oděvy s reflexními prvky, to vše zde můžete vybírat a nakupovat z pohodlí domova.

Trička všech velikostí, materiálů i barev

Na e-shopu Xfer se také setkáte s pestrou nabídkou triček všech velikostí od XS po XXXXL, gramáží i materiálů (bavlněná, z akrylu, nylonu, polyamidu, netkané textilie i mikrovlákna). Trička a pánská a dámská tílka jsou přeci jen základem každého šatníku. Jsou-li v hledáčku vašeho zájmu pohodlné, na dotek příjemné, ale zároveň jednoduché kousky, pak jste na správné adrese.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář