Komerční články

Problém se sluncem? Vyřešíte ho snadno!

Autor Jaroslav

Máte zahradu a během slunečných dní na ní trávíte volný čas? Je to celkem pochopitelné, jelikož být venku na čerstvém vzduchu je rozhodně příjemné. Co ale může být při dlouhodobém pobytu problém, to jsou přímé sluneční paprsky. Proč? Jelikož riskujete několik zdravotních problémů, jako je:

  • spálená kůže,
  • úpal,
  • úžeh.

Jak se slunci bránit? Zapomeňte na slunečníky, nebo na různé altány či párty stany. Řešení je mnohem zajímavější a často i jednodušší.

Stínící plachta

Natáhněte plachtu

Ano, právě to je pomůcka, jak jednoduše zabránit tomu, aby sluneční paprsky přímo dopadaly na vás, nebo na vaše děti. Nejedná se samozřejmě o ledajakou plachtu. My máme na mysli produkt, kterým je stínící plachta proti slunci. Tu si dnes můžete hravě zakoupit a kdykoliv budete potřebovat stín, není problém ji rozbalit a dále už jenom upevnit na požadovaná místa tak, abyste při svém odpočinku mohli vždy sedět ve stínu.

Instalace je hračkou

Máte obavy z použití? Rozhodně nemusíte, jelikož díky základní kotevní technice a dalším doplňkům stačí pár minut, a plachta bude na požadovaném místě perfektně držet. A je jenom na vás, jak a k čemu ji připevníte. Pomoci vám může třeba střecha zahradní chatky, stejně jako stromy na vaší zahradě, zeď vašeho domu, nebo řada jiných prvků. Možnostem se meze nekladou a právě taková univerzálnost jasně ukazuje, proč je daná plachta celkem žádanou nezbytností.

Výběr je široký

Rozhodli jste se, že danou stínící plachtu proti slunci musíte mít? Pokud ano, je dobré vědět, jaké jsou možnosti. Když začneme tvarem, není problém zvolit osvědčený obdélník, stejně jako moderní trojúhelník. Samozřejmostí je i široká škála různých velikostí. Potěší i to, že lze vybrat z celé řady zajímavých barev. Můžete jít cestou nevýraznou a neutrální, stejně jako není problém zvolit i takovou možnost, která je spjata s pestrými pastelovými odstíny.

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář