Komerční články

Proč si postavit nízkoenergetický dům

Autor angelo

Jaké jsou poslední trendy v bydlení? Stále více lidí se snaží bydlet v moderním a funkčním domě, který zároveň spadá do kategorie ekologických staveb. Tento vývoj je zcela logický. Ekologické domy jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, což je velice in, ale jsou také šetrné k naší peněžence. Naprostým ideálem pak je levné a zároveň moderní bydlení. Právě přemýšlíte, že budete investovat do vlastního? Jestliže jste se rozhodli dát přednost bydlení v rodinném domě, rozhodně se vám vyplatí informovat se o novinkách v této oblasti. V posledních letech se staly hitem nízkoenergetické domy.

shutterstock_175411808

Nízkoenergetický dům je snem každého z nás. Díky speciální technologii při stavbě domu je zaručeno, že dům bude energeticky nenáročný a vy tak nebudete muset investovat své peníze do energií více, než je bezpodmínečně nutné. Z nízkoenergetického domu totiž zbytečně neuniká teplo. Naopak je plně využito v daném objektu. Nespornou výhodou je pak zkrácení celkové topné sezóny. Označení nízkoenergetický dům je dáno českou legislativou a všechny stavby, které jsou takto označovány, jí musí odpovídat. Asi nejžádanější nízkoenergetické stavby jsou moderní montované dřevostavby. Ty jsou oblíbené zejména pro ideální kombinaci rychlé výstavby, nízké ceny a kvality.

Aby byl váš výběr nového domu co nejjednodušší, můžete si jej vybrat podle tzv. typů. Například stavební společnost Stavex pro své zákazníky připravila několik desítek typizovaných domků. U každého najdete nejen vizualizaci, ale také informace o velikosti domu, počtu místností, celkové obytné ploše a dalších možnostech úpravy. Každý z těchto domů lze samozřejmě upravit dle vašich představ. Postavit si je můžete nechat v základní variantě nebo v nízkoenergetické úpravě. Pro více informací navštivte internetovou adresu www.stavex.cz.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář