Komerční články

Proč zvolit bambusová prostěradla? Pro vlastnosti tohoto materiálu

Autor Jaroslav

Klasická prostěradla vyrobená například z bavlny zná téměř každý. Sortiment se však s ohledem na požadavky zákazníků neustále vyvíjí. I proto jsou aktuálně hitem bambusová prostěradla. Ložní prádlo vyrobené z bambusového vlákna, je využíváno teprve od konce dvacátého století. I přesto si získalo mnohé zákazníky. Jednou z důležitých vlastností na úvod je, že jde o materiál přírodní, pocházející z obnovitelného zdroje.

Zapomeňte na viry a bakterie

Chcete pro sebe, ale i své děti vždy to nejlepší, s ohledem na jejich zdraví? Dnes se mohou různé viry a bakterie nacházet v mnoha místech vašeho domu. Bambusové prostěradlo to však nikdy nebude. Unikátní materiál zajistí, že zde plísně ani bakterie nemají jakoukoliv šanci. Ať už jde o jejich vznik, tak o jejich případné množení. Tato zpráva potěší každého, komu jde o své zdraví, tak například i pro alergiky, kteří si na celkovou čistotu interiéru zvlášť potrpí.

Vínové bambusové prostěradlo

Vínové bambusové prostěradlo

Skvělý materiál na celý rok

V létě jsou doporučovány materiály spíše lehčí a prodyšnější, zatímco v zimě naopak takové, které dokážou zahřát. Z tohoto pohledu jsou daná prostěradla výrobkem, který můžeme označit jako 2v1. Bambusové vlákno má skvělé termoregulační schopnosti, díky kterým se hodí po celý rok. V létě vás doslova ochladí, zatímco v zimě umí zahřát.

Kvalita materiálu nadchne každého

Pokud nechcete šlápnout vedle, doporučujeme zvolit takový produkt, kde je podíl bambusu co možná největší. Jedině tak vás pozitivně překvapí mimořádně měkký a hebký povrch. To jasně dokládají oblíbená bambusová froté prostěradla, která jsou právě pro tyto konkrétní materiály hitem. Co nesmíme opomenout, je i jeho nadprůměrná savost.

Azurové bambusové froté prostěradlo

Azurové bambusové froté prostěradlo

Co dále v souvislosti s materiálem oceníte, je jeho vysoká kvalita a také odolnost. I zde můžeme být konkrétní a zmínit bambusová jersey prostěradla. Zaujmou svou odolností jak s ohledem na klasické použití, ale i s ohledem na časté praní a sušení. V porovnání s jinými materiály zaručeně nadchne. I to je důvod, proč jít cestou nového, ale rozhodně špičkového materiálu.

Zdroj obrázků: www.rodinnebaleni.cz

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář