Komerční články

Řešíte osvětlení vašeho interiéru? Vsaďte na LED produkty

Autor angelo

[dropcap] K [/dropcap] lasickým žárovkám již dávno odzvonilo a jsou postupně nahrazovány mnohem kvalitnějšími a hlavně úspornějšími variantami. A to nikoliv klasickými úspornými žárovkami, jelikož největším hitem současné doby je LED osvětlení. To dnes přináší celou řadu pozitiv, které jsou spojovány s kvalitou světla, úsporou, ale i dlouhou životností. A přesně takové možnosti osvětlení nejenom vašeho bytu vám nabízí společnost LED LINE s.r.o., která již od roku 2006 provozuje i stejnojmenný internetový obchod.

shutterstock_163081469

Proč využívat LED osvětlení?

Primárně samozřejmě pro jeho úsporu, jelikož může nabídnout nižší spotřebu i o 90 procent, oproti klasickým žárovkám. Ačkoliv sice někteří namítají, že LED žárovky mohou být dražší, pravdou je, že daná cena je kompenzována vyšší životností a tak se investice zaručeně vyplatí.

Druhým důvodem, proč jít tímto směrem, je i kvalita světla. V tomto základním provedení se můžeme těšit z příjemného bílého světla, které dokonale osvítí každý kout, ale zároveň nijak výrazně nenamáhá oči. Je tak ideální pro běžné činnosti, ale také pro čtení, ale stejně tak i na práci na počítači. I proto je dnes v mnoha moderních kancelářských komplexech měněno osvětlení právě na LED zářivky. Ty však zaručeně najdou místo i ve vašich běžných interiérech, tedy domovech, ale stejně tak i dílnách, pracovnách a všude tam, kde je třeba dostatek kvalitního světla.

Jaké jsou další možnosti?

Nejsou to ale jenom klasické varianty v podobě zářivek, nebo žárovek. Stejně tak nadchnou třeba moderní LED pásky, které můžete využít třeba ke svícení u vaší kuchyňské linky, ale stejně tak najdou uplatnění třeba v mnohých barech a na diskotékách. Navíc nemusejí být nutně jenom bílé, jelikož oblíbené RGB LED pásky umožní i změnu jednotlivých barev během svícení. Tento sortiment je ale doplňován dalším, jakými jsou LED panely, ale stejně tak i podhledová nebo bodová svítidla, popřípadě voděodolné variance určené do exteriérů.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář