Komerční články

Spousta legrace s koberci od Vopi

Autor angelo

Rádi byste pozměnili vybavení pokoje Vašich dětí a plánujete se zaměřit také na výměnu pokrývky podlahy? Své oblibě se v poslední době opět těší koberce, které jsou nejen teplou pokrývkou podlahy, ale díky svému jedinečnému využití také jednou z forem hracích prostor. S výběrem koberce pro Vaše děti Vám velmi ráda pomůže internetová prodejna Vopi. Nabídkový katalog naleznete na této webové adrese www.vopi.cz.

screen-vopi

Najdete u ní dětské koberce nejrůznějších motivů a barev. Vaše děti budou ze svého nového dětského koberce přímo nadšeny a jejich kamarádi jim budou závidět jedinečný prostor na hraní. Spoustu legrace Vaše děti zažijí například s koberci, které se mohou pochlubit motivem města s pláží nebo pirátské bitvě. Společně s jejich hračkami si budou moci hrát na piráty, kteří hledají poklad a touží po dobrodružství. Rázem se tak z dětského světa přenesou do světa námořníků a pirátů. Dětské koberce jsou opatřeny spodní latexovou protiskluzovou vrstvou, která skvěle drží také na hladkém povrchu. Lícová strana hracího koberce vyrobena z textilu. Většinu dětských koberců je možné také prát v pračce. Velmi oblíbené jsou také hrací koberce Panák nebo Člověče, nezlob se či Twister. Vopi myslí také na starší děti a nabízí jim koberce s motivem dresu slavného fotbalisty Messiho či Ben 10.

Milují-li Vaše děti pohádkové postavičky, pak je určitě potěšíte kobercem s Patem a Matem nebo Včelkou Májou. Máte-li doma malého školáka, pak mu můžete ulehčit učení angličtiny s dětským kobercem Abeceda.  Díky barevným obrázkům si Vaše děti zapamatují i taková slovíčka, která doposud nemohli udržet v paměti.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář