Komerční články

Topíte dřevem? Víme, kde ho nakoupit

Palivové dříví
Autor angelo

I když je léto, již nyní můžeme pomýšlet na to, jak se zásobíme na zimu vhodným topivem. Ne každý využívá elektřinu či plyn, jelikož jsou i lidé, kteří topí tuhými palivy. Konkrétně potom dřevem. Jste-li na tom stejně, podívejte se s námi, kde ho nakoupit. Naším tipem je společnost OPTIMTOP s.r.o. Ta potěší primárně svými zkušenostmi a individuálním přístupem. Díky tomu je její prodej palivového dřeva jedním z nejoblíbenějších u nás. A to mimo jiné i proto, že dodávky jsou realizovány v paletovém balení. To zvyšuje jednoduchost přepravy, stejně jako pohodlnou nakládku i vykládku.

Palivové dříví

Palivové dříví

Výběr je velmi široký

Potěší také jistota bohatého výběru, který zahrnuje celých 13 druhů dřevin. Ty mají správnou vlhkost i prvotřídní kvalitu, díky čemuž mohou nabídnout ty nejlepší možné vlastnosti. A to v souvislosti s konkrétním účelem, na který chcete dřevo použít. Prodej palivového dřeva této společnosti totiž cílí hned na tři skupiny lidí, kteří se mohou stát jednorázovými, nebo pravidelnými odběrateli. Dané dřevo lze využít na:

  • Topení.
  • Grilování.
  • Uzení.

Zapomínat nesmíme také na to, že kromě jednotlivých dřevin potěší i jistota výběru toho, zda požadujete dřevo rovnané, nebo dřevo sypané. I to si můžete zvolit. Samozřejmě při telefonické, osobní, ale i online objednávce, která nadchne svou rychlostí a také celkovou jednoduchostí.

Doprava? Ta je zdarma

Už se nemusíte trápit s tím, jak dřevo přivezete, nebo kolik za něho zaplatíte. Můžete si být jisti tím, že jeho doprava je zdarma. A to již od jedné jediné objednané palety. Protože právě ta je nejmenším možným odběrem, máte jistotu, že bezplatná doprava se vztahuje na každou vaši objednávku. Proto neváhejte a využijte prodej palivového dřeva již nyní. Budete to právě vy, kdo bude na letošní zimu dokonale připraven již s dostatečným předstihem. První mrazíky vás zaručeně nezaskočí.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář