Komerční články

Jak zútulnit bydlení ve čtyřech krocích

Bydlení
Autor angelo

Domov by měl být místem, kde se člověk bude cítit příjemně, bezpečně a útulně. Své bydlení může každý člověk pojmout po svém. Někdo dá přednost nostalgii, vybavení inspirované tradicemi a životem na venkově, jež vnese do domova hřejivou atmosféru a klid.

Bydlení

Bydlení

Jiný naopak minimalisticky a moderně zařízené domácností, kde nechybí svěží barvy. Ať už máte nábytek a vybavení jakékoliv existují pro všechny typy interiérů snadné vychytávky, díky kterým lze jako mávnutím kouzelného proutku interiér pozměnit a oživit.

Potahy na sedací soupravy

Sedací souprava je důležitým vybavením každého obývacího pokoje a věřte, že takový potah dokáže divy. Změní nejen celkový vzhled interiéru, ale působí „zabydleně a útulně“, mimo jiné chrání samotnou sedačku před ušpiněním či jiným poškozením. Výběr vhodného potahu závisí vždy na stylu, který se v dané domácností nachází.

Dekorativní polštáře

Pokud nechcete přikrývat tak skvělý nábytek, jako je vaše nová sedačka potahem, opatřete si jen několik dekorativních polštářů. Vnesou do interiéru jiskru a večer vám u povalování se na gauči přijdou vhod. Povlečení na nich můžete dle libosti střídat. Jednou můžete mít modré, podruhé vzorované.

Nestárnoucí tapety

Není pravdou, že tapety jsou dávnou minulostí. Naopak jde o velmi módní záležitost, která ozdobí každou domácnost. Mimo to mají velkou výhodu – práce s nimi není náročná a každý rok lze interiér lehce změnit. Stačí vytapetovat jednu stěnu a uvidíte, co to udělá s prostorem. Doslova jako mávnutím kouzelného proutku se změní.

Drobný nábytek

Není potřeba utrácet velké jmění financí a předělávat celý byt či dům, pokud se vám jeho současná podoba omrzela a máte dojem, že by to chtělo „něco nového“. Zkuste pomocí křesla postaveného do prázdného rohu a lampy vyčarovat čtecí koutek. Když se vám tam vejde i malý stoleček, budete si mít kde odložit brýle či hrníček s kávou. Nezapomínejte, že málo někdy znamená více. Stačí drobnosti a vaše bydlení se změní k nepoznání.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář