Komerční články

Umisťujeme obraz na stěnu – kam se hodí?

Autor angelo

Obrazy dnes nenajdeme jenom v galeriích, nebo na různých výstavách. Můžeme se s nimi setkat samozřejmě i v našich domovech. A pokud se podíváme, kam se nejlépe hodí, potom to může být nejenom obývací pokoj, nebo naše ložnice. Velmi dobrou cestou je i to, pokud se rozhodneme vybrat zajímavé obrazy do kuchyně. A proč právě sem? Jelikož aktuální nabídka na našem trhu rozhodně není ochuzena ani o motivy celé řady jídel, nebo třeba nápojů. A tak pokud patříte mezi milovníky gastronomie, proč si tento prostor takto nezvelebit? A jaké jsou nejoblíbenější motivy? Třeba:

  • Kávová zrna
  • Pivní speciály
  • Misky s kořením

Obrazok 16

Jak obraz umístit na stěnu?

Pokud patříte mezi domácího kutila, pravděpodobně si myslíte, že tato část textu nebude pro vás. Omyl. Dnes už se na trhu nemusíme setkat jenom s klasikou, v podobě obrazu, který pověsíte na hřebík a máte hotovo. V rámci možností jsou oblíbenou variantou třeba i sedmidílné ručně malované obrazy. Ano, jeden konkrétní obraz tak může mít celých 7 dílů. A na vás samozřejmě je, abyste každý z těchto dílů umístilis zeď a samozřejmě mezi každým nechali stejnou mezeru. Obraz tak bude na první pohled působit jednotně, ale přitom bude takto originální.

Co umístit do ložnice nebo obývacího pokoje?

Jaká možnost je nejlepší do našich kuchyní, to již víme. Nyní se ještě podívejme na to, jaký obraz se hodí do dalších místností. Pokud začneme ložnicí, zde určitě přijdou vhod obrazy lásky. Ty jasně připomenou, jak se dva lidé mají rádi – jak se milují. A co do obývacího pokoje? Sem se hodí třeba zajímavé fotografie s motivy měst, stejně jako fotografie květin, ale i přírody. Pokud ale chcete zůstávat spíše u ručně malovaných obrazů, nic nezkazíte abstraktními díly. Do moderních interiérů jsou zaručeně tím pravým. Jistotou je, že není problém vybrat z řady velikostí. Vedou však menší variantu, zhruba do jednoho metru úhlopříčně.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář