Komerční články

Vliesové tapety: praktická ozdoba vašeho domova

Autor angelo

Tapety jsou právem populární součástí obydlí mnohých z nás. Na rozdíl od barevných nátěrů je jejich výhodou množství vzorů, které ozvláštní každý pokoj. V současnosti se na tapetování používají zejména vinylové a vliesové tapety. Druhé jmenované oplývají množstvím výhod.

Vliesové tapety – výhodné v každém směru

Vliesové tapety díky svému designu i vlastnostem konkurují vinylovým tapetám. Mají buničinový podklad z netkaného vlákna – vliesu. Díky tomu na ně před aplikací na stěnu netřeba nanášet lepidlo. Díky speciální technice výroby, při které se dohromady splétají polyesterová a celulózová vlákna, působí tyto tapety luxusně a přepychově.

Aplikace už ani nemůže být jednodušší. Lepidlo nanesete na zeď a přiložíte suchou tapetu. Pokud si to po čase rozmyslíte a budete chtít tapetu odlepit, uděláte to jednoduše bez zbytků tapety na stěně. Tapeta se stane doplňkem vašeho obývacího pokoje a můžete ji měnit, jak často chcete. Výhodou vliesových tapet je i jejich voděodolnost a otěruvzdornost. Místnost dokonce i mírně akusticky utlumí.

Oblíbené vzory vliesových tapet

Květinové vzory

Atraktivní jsou zejména pro romantické duše. Jsou vhodné do ložnic či dívčích pokojů. Své místo najdou i v salonech krásy nebo v hotelových apartmánech pro zamilované.

screen-topdeco-1

zdroj: topDECO.cz

Geometrické vzory

Kruhy, čtverce, přímky a další zajímavé geometrické prvky na stěně ozvláštní každou místnost. Jsou vhodné doslova kamkoliv. Aplikovat je můžete na celou stěnu nebo jen na určitou část.

screen-topdeco-2

zdroj: topDECO.cz

Tapety do dětského pokoje

Asi každé dítě chce mít ve svém pokoji něco originálního, čím se může pochlubit před kamarády. Veselé barevné tapety tak určitě ocení. Krom toho, jak bude dítě růst, vliesové tapety s dětskými vzory jednoduše strhnete a nahradíte dospělejším vzorem.

screen-topdeco-3

zdroj: topDECO.cz

Elegantní vzory

Elegantním vzorem nic nezkazíte v obývacím pokoji, ložnici nebo pokoji pro hosty. Skvěle také zapadnou do reprezentativních prostorů kanceláří, hotelů, kaváren či restaurací.

screem-topdeco-4

zdroj: topDECO.cz

Ozvláštněte svůj domov

Pokud vás zaujaly tyto tapety, Brno je domovem společnosti TopDECO, která nabízí širokou škálu vzorů. Neváhejte, přijeďte a dopřejte svému domovu zajímavé dekorační prvky.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář