Komerční články

Vybíráte silniční váhu? Víme, jak na to

Autor Jaroslav

Silniční váhy dnes nejsou skutečně ničím ojedinělým. Jedná se dokonce o nezbytnou součást mnohých provozů, kde je třeba vážit jednotlivá auta. Proč? Aby bylo možné snadno a rychle zjistit množství naloženého nákladu. V tomto směru jsou silniční váhy ideálním pomocníkem ve všech oblastech především podnikatelského sektoru. A jak vybrat tu pravou? Podívejte se s námi.

Mostní váha Profi STEEL

Mostní váha Profi STEEL

Základem je správný dodavatel

Ano, právě dodavatelská společnost je ideální volbou. My doporučíme možnost, kterou je průmyslová váha – Váhy Jas, která je spojena s tradicí od roku 1990. V té době byla firma založena několika specialisty, kteří měli v tomto oboru velké množství zkušeností. I díky tomu je nyní firma jedničkou právě v oblasti průmyslového vážení.

Myslete na vaše potřeby

Pokud zůstaneme u nabídky výše uvedené společnosti, tedy průmyslové váhy – Váhy Jas, je třeba dotknout se také toho, že by váha měla dokonale vyhovovat všem vašim potřebám a požadavkům. A to s ohledem třeba na celkovou váživost, nebo na délku váhy. V nabídce společnosti Váhy-Jas tak lze najít celou řadu různých variant, jako třeba:

  • váha PROFI STEEL – s váživosti do 30 000 kg x 10 kg,
  • váha PROFI TRANSPORT – s váživosti do 30 000 kg x 10 kg nebo 60 000 kg x 20 kg,
  • váha PROFI LIGHT – do 30 000 kg x 10 kg nebo 60 000 kg x 20 kg.

Výběr předem připravených možností je přirozeně mnohem větší. Stejně tak není problém vyrobit váhu i přesně podle potřeb a požadavků zákazníka.

Automobilová silniční mostní váha PROFI LIGHT

Automobilová silniční mostní váha PROFI LIGHT

Myslete i na následný provoz

Dodáním váhy to nekončí. Při výběru nezapomeňte zohlednit ani budoucí provoz a pravidelné použití. S tím souvisí to, že by silniční váhy měly být například pravidelně cejchované, stejně jako by měl být samozřejmostí nejenom záruční, ale také pozáruční servis. I ten dokáže firma průmyslové váhy – Váhy Jas nabídnout, a tak je při výběru volbou, která zaručeně nezklame.

Zdroj obrázků: www.vahyjas.cz

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář