Komerční články

Vytvoření útulné jídelny není složité

Nezáleží na tom, jestli máte jídelnu samostatnou, nebo naopak spojenou s dalšími místnostmi, např. obývacím pokojem, či kuchyní. V každém případě se jedná o místo, kde se scházíte s rodinou a přáteli. Je prostorem pro relaxaci a domácí pohodu, kterou nemůžete zažít v žádné jiné části domácnosti. Vždyť láska prochází žaludkem, jen málo věcí vás s nejbližšími spojí tak, jako posezení u výborného jídla a skleničky skvělého pití v moderní a útulně vybavené jídelně.

Jídelní židle jsou základ

Jistě uznáte, že bez židlí to nepůjde. V první řadě vybírejte podle praktičnosti, tedy dle toho, jestli se na židli sedí pohodlně. I ty sebekrásnější jídelní židle mohou být nepohodlné. V takovém případě by se snadno mohlo stát, že se z frekventované jídelny stane nepříjemná místnost, v níž se budete zdržovat jen výjimečně, a to by byla určitě škoda. Tím však nemyslíme, že design není důležitý. Je. Ale až ve druhé řadě. Zvláště tehdy, když máte jídelnu propojenou s dalším prostorem dbejte na jednotný styl a celkové sladění. Finální model podřizujte okolnímu prostoru. V menších lépe vyniknou střídmější varianty nezabírající místo. Disponujete-li velkou plochou, využijte ji a pořiďte si velké pohodlné židle, které si zamilujete. Materiál volte dle vkusu. Pamatujte, že dřevem nic nezkazíte a upřednostněte nadčasový vzhled nepodléhající módním výstřelkům.

Nejoblíbenější nábytek do jídelny

Vybrali jste jídelní židle a poctivý stůl? Ale stále přemýšlíte o tom, jaký nábytek do jídelny koupit, aby bylo vybavení kompletní? Zkuste se podívat na oblíbené stoličky a taburety. Jejich největší předností je rozmanité využití. Pokud nečekáte početnou návštěvu, skvěle se na nich budou vyjímat pokojové květiny a dekorace. Při větším počtu lidí je rychle přeměníte na líbivé židličky zachraňující situaci.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář