Komerční články

Zahradní párty stany na vaší zahradě jsou vděčnými pomocníky

Autor Jaroslav

V letní sezóně se párty stany využívají nejvíc. Zahradní párty stany poslouží celé rodině, rodičům i dětem. V nabídce je mnoho druhů, typů i barev a je z čeho si vybírat. Můžete zvolit klasické párty stany i nůžkové stany. Pro různé oslavy, společenské akce i grilování pro setkání se svými rodinnými příslušníky a přáteli zahradní stany určitě využijete. Zahradní párty stany a přístřešky jsou v současné době velmi dobře konstrukčně řešeny a odpovídají normám a certifikacím. Proto je vhodné je kupovat v e-shopech nebo obchodech, nikoliv na tržištích. Párty stany jsou lehké, přenosné a lehce složitelné. Skelet je z odlehčených trubek s povrchovou úpravou proti korozi.

zahradní párty stany

Menší zahradní párty stany

Pokud si začínáte budovat novou zahradu nebo často cestujte, postačí vám menší párty stany. Jsou k dostání v dostupných cenách. Na zahradu si klidně pořiďte párty stan, pro cestování a časté skládání volte nůžkové stany. Nejmenší rozměry jsou 3 x 3 m a nezaberou moc místa. V létě vám vytvoří příjemný stín k posezení a ochrání před škodlivým UV zářením. Plachta z pogumovaného kvalitního materiálu vás ochrání i před deštěm. Pořídíte-li si i boční stěny s okny či bez nich, ochrání vás také před silným větrem. Malé nůžkové stany se dají i vzájemně propojovat.

zahradní párty stan

Zahradní párty stany

Zahradní párty stany představují dobrý způsob, jak vhodně zastřešit na zahradě pořádanou událost. Někdy se stane, že vás ochrání nejen před nepřízní počasí, ale i zvědavými pohledy sousedů. Zahradní párty stany a přístřešky se tak stanou i působivou pozoruhodností na vašem pozemku. Nabídka párty stanů je velká. Najdete mnoho barev, řadu velikostí a zajímavých tvarů. Také se určitě porozhlédněte po zahradním nábytku, moskytiéře a dalších doplňků. Ceny dnes již dostupné. Při zakoupení zahradního stanu, budete mít doma spolehlivého a estetického.

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář