Komerční články

Elektrický ohradník na míru

Autor angelo

Pokud patříte mezi chovatele různých domácích zvířat, která potřebují obrovský výběh, tak určitě víte, že se neobejdete bez některých základních pomůcek. Jednou z nich je bezesporu elektrický ohradník. Jeho výběr nemusí být nijak jednoduchý, jelikož se často skládá z tak velkého množství komponentů, že člověk zkrátka vždy na nějaký zapomene. Není se čemu divit, jelikož ohradník pro různé typy zvířat se logicky liší. Ideální možnost výběru elektrického ohradníku nabízí konfigurátor elektrického ohradníku u společnosti Kamír&Co s.r.o. Jak tedy tento ohradník funguje a co nám nabízí?

Nakonfigurujte si ohradník sami

Společnost Kamír&Co s.r.o. na svém eshopu Vše pro farmu nabízí tuto novinku hlavně proto, aby nedošlo k opomenutí koupě některé součásti ohradníku a taktéž proto, že ohradník musí být specificky ušitý na míru konkrétním zvířatům. Konfigurátor ohradníku je velmi jednoduchý a na základě parametrů vámi zvolených zjistíte, jaký ohradník pro vás bude ideální, a budete si jej moci koupit.

Jak funguje konfigurátor ohradníku?

Konfigurátor ohradníku funguje prakticky na principu několika otázek, které jsou směřovány na chovatele. Ten zná logicky své stádo nejlépe. Důležité je vědět, kde budou zvířata umístěna, možnosti napájení ohradníku a například členitost krajiny, ve které se bude ohradník jako takový nacházet. Z dalších otázek jmenujme tu týkající se stability či mobility ohradníku. Je důležité vědět, zdali bude ohradník na místě nastálo, anebo jen přechodně.

Různé scénáře pro konfiguraci

Každá zvířata mají své individuální požadavky a je třeba jim přizpůsobit i samotný elektrický ohradník. Volit lze jak ohradníky pro koně, tak i pro ovce. Vždy jsou po dvou variantách, a to jako stálé, anebo mobilní. U krav platí fakticky to samé. Pro krávy s telaty jsou optimální stálé ohrady a naopak pro krávy na dojení je třeba volit dávkovou pastvu. S konfigurátorem ohradníků si zkrátka vyberete přesně ten, který vašim domácím zvířatům bude vyhovovat!

O autorovi

angelo

Zanechte komentář