Komerční články

Hračky pro dospělé: Objevte nepoznané

Milujete intimnosti, ale zdá se vám, že poslední dobou něco vázne? Možná nejde pouze o jakýsi klam, nýbrž o nepříjemnou realitu. Cesta z nudné postele určitě vede a není vůbec složitá. Stačí použít ty správné erotické hračky. Že jich na trhu existuje obrovské množství, není vůbec pochyb. Například v sexshopu Růžový slon jich najdete takřka nepřeberné množství. My vám v následujících řádcích některé z nich představíme mnohem podrobněji. Třeba i vás přesvědčíme, že jejich nákup bude trefou do černého.

Nekonečný vibrující svět

Většina lidí si pod souslovím erotické pomůcky vybaví vibrátor. Ano, tato hračka pro dospělé skutečně patří mezi nejoblíbenější. Myslíte-li si, že musí jít pokaždé pouze o klasický přístroj v podobě imitace penisu, jste částečně na omylu. Ve většině případů skutečně takovýto tvar mít může, nicméně velmi oblíbená je i vibrační kačenka. Volit lze třeba moderní anální vibrátory anebo modely pro oba partnery. Fantazii se v tomto ohled žádné meze nekladou a užívat si budete moci různými způsoby.

Ženy se mohou vystačit i samy

Tak to si pište. Pánové většinou jdou na věc zhurta a žena raději vyznává něžnosti a pomalý začátek. Výbornou volbou jak pro předehru, tak i jen tak pro zkrácení dlouhé chvíle jsou stoprocentně venušiny kuličky. Síla jejich účinků nespočívá v žádném pohánění vibrací umělým způsobem podobně, jako to dělají robertky. Venušiny kuličky jsou v podstatě dva útvary, v nichž jsou umístěny dvě kuličky, jež právě díky pohybu dané osoby vytvářejí tolik potřebné vibrace.

Je libo něco pro muže?

I pánové si mohou přijít na své. Výbornou pomůcku představují vakuové pumpy. V čem spočívá jejich hlavní přednost? Především ve velmi jednoduchém nastartování muže k činu. Erekce se dostaví s vakuovou pumpou takřka okamžitě. Jinak pánové mohou využít i služby umělé vagíny. Ta se ve zmiňovaném eshopu prodává v mnoha variacích.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář