Komerční články

Interiérové dveře nejsou opomíjenou součástí domácnosti

Autor angelo

Dávno odzvonilo dobám, kdy bylo na interiérové dveře hleděno jako na nepostradatelnou, leč ničím nezajímavou součást domácnosti. V současné době představují dveře v interiéru významný prvek, jehož výběr není radno podcenit. Ačkoli zaujímají jen malou část prostoru, mají hodně co mluvit do jeho celkového pojetí a skutečnosti, jak celý interiér vnímáte. Moderní doba postupuje mílovými kroky a i vzhled či úprava dveří se hodně mění. Věděli jste například, že dveře již nemusí mít klasické ostré hrany, na které jsme všichni zvyklí? Pokud ne, pak si rozhodně nenechte ujít následující řádky, které vás jistě v mnohém překvapí!

screen-odverich

Změňte zaběhnuté tradice!

Neodmyslitelnou součástí dveří je zárubeň, kterou všichni známe v obložkové a především ostré podobě. Novinkou je oblá obložková zárubeň která v kombinaci s oblou hranou dveří vytvoří originální a na pohled poutavý prvek, který si jistě získá vaší pozornost. Jedná se o něco úplně jiného, než na co jsme byli doposud zvyklí. Oblé provedení zárubně má hned několik výhod. V první řadě nutno zmínit skutečnost, že je méně náchylná k jakémukoli mechanickému poškození. Dalším bodem k dobru je design, který si zamilujete a díky kterému budete své dveře rázem vnímat úplně jinak.

Zaoblení jde do módy!

Pryč jsou časy, kdy dveře sloužily k oddělení místností či zajištění soukromí. Stále více lidí si dává při jejich výběru záležet, aby dokonale zapadly do celkového pojetí interiéru – a to je jedině dobře. Dveře si většina z nás spojí s ostrými hranami, které byly cílem špíny a bohužel i úrazů. Teď je ale všechno jinak a do podvědomí široké veřejnosti se dostávají kousky s oblou hranou dveří, které v interiéru vytvoří elegantní designový prvek.

Nebojte se zeptat!

Mnoho lidí si s výběrem dveří do interiéru neví rady. Je-li to i váš případ, rozhodně se nemusíte za nic stydět – ba naopak, nebojte se zeptat! Užitečné informace, cenné rady a zajímavá doporučení získáte na odverich.cz, kde jsou na vaše dotazy a zvídavé otázky připraveni.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář