Komerční články

Jak na design kuchyně? Nebojte se originálních barev

Autor angelo

Kuchyň bývá pro mnohé nazývána jako srdce celého bytu, jelikož právě zde tráví většinu času. I proto je jako první na řadě ve chvíli, kdy se začne mluvit o případných rekonstrukcích. A tak už zbývá jediné rozhodnutí, a to takové, jakým designovým směrem se vlastně vydat. Samozřejmě nelze říci, že by klasické kuchyně v dnešní době ztratily na významu, to určitě ne. Pokud ale máte raději originalitu, kterou chcete spojit s moderním designem, rozhodně se není čeho bát. Právě naopak.

Barvy, které vaši kuchyni rozzáří

Pokud bychom měli být konkrétní, máme v tomto případě na mysli nabídku společnosti nábytek Sprint, která nabízí kvalitní české kuchyně, což už je samo o sobě zárukou skutečně dokonalé kvality a dokonalého provedení. To se zkrátka s polskými modely, které u některých bývají diskutovány, rozhodně nedá srovnat. S kvalitou ale souvisí i design, a například modely Fox Planinum jsou ty, které vás zaručeně ohromí. A proč? Jelikož máte na výběr z celkem osmi barevných provedení, a to:

  • Vanilková
  • Bílá
  • Violet
  • Červená
  • Zelená
  • Černá
  • Bílé pruhy
  • Černé pruhy

To vše samozřejmě s možnými kombinacemi, díky kterým můžete dát své kuchyni neopakovatelný moderní nádech, který zaručeně zaujme toho, kdo chce bydlet v současnosti. A tomu podřídit i koncept svého bytu.

shutterstock_859974521

Lesku se určitě nebojte

S touto volbou barev jistě souvisí i samotné provedení, které je dokonale lesklé. To znamená nejenom maximálně snadnou údržbu a jakékoliv čištění, ale stejně tak i to, o čem zde mluvíme primárně, a to dokonalý vzhled po všech stránkách. Takovou kuchyni si poté zamilujete nejenom vy, ale okouzlí každého, kdo k vám přijde na návštěvu.

Nebojte se ani dob dávno minulých

A že moderní design není nutně to, co byste vyhledávali? Zoufat určitě nemusíte, jelikož lze jít cestou i dokonale opačnou. Plánujete-li vybavit například vaši chalupu či roubenku něčím stylovým, přijdou vhod i levné rustikální kuchyně, a to taktéž od výše zmíněné společnosti. A proč volit právě tento styl? Jelikož klade důraz na přírodní materiály a jejich co největší využití ve všech jednotlivých prvcích. K tomu přidejte provedení, které imituje právě onen rustikální vzhled, a bude i vám jasné, že i tyto modely jsou něčím jiným, originálním a rozhodně zcela úchvatným.

Kvalita, ale také praktičnost

A co zde ještě v souvislosti se správným výběrem nepadlo, to je rozhodně důraz na celkovou praktičnost kuchyně. Především jednotlivé prvky by měly odpovídat vašemu stylu vaření, měly byste mít v kuchyni všude blízko, a zároveň byste měli mít všechny skříňky a věci takzvaně „při ruce“. K tomu přidejte pevnost a snadnou údržbu pracovní desky a i vám bude jasné, jak by měla dokonalá kuchyně na první pohled vypadat. A přesně takové může nabídnout firma nábytek Sprint na svém webu http://www.nabyteksprint.cz/

O autorovi

angelo

Zanechte komentář