Komerční články

Nezapomeňte na Vánoce

Autor angelo

Při množství prací v zahradě, či kolem domu, které nás v tomto období zaměstnávají nejvíce, bychom neměli zapomínat ani na blížící se Vánoce.

Podzim vyžaduje hodně práce, ale ve svém nabitém programu, byste si měli najít čas a pouvažovat, co by Vaše blízké potěšilo. Vánoce jsou nejednou obávané, ale zejména proto, že si vše necháváme na poslední chvíli. Ušetřete tedy čas i stres a začněte hledat ty správné dárky již nyní.

Samozřejmě, potěšit může i vlastní výroba, ale pokud ji oživíte nějakou oblíbenou drobností, zářit budou nejen děti. Pokud při výběru dárků nejste moc ve své kůži a často narážíte v přeplněných obchodech na bezradnost, vymyslete něco ve své dílničce.

Manželku určitě potěší když konečně uděláte tu dřevěnou poličku, kterou jí už měsíce slibujete, ale aby tento dárek nebyl jen účelový, ale i pěkný, zkuste ho i nějak vyzdobit. Pokud je však taková kreativita výsadou spíše Vaší manželky, přenechte to jí. Aby si i ona něco pod stromečkem našla, potěšte ji drobností, kterou ocení jen ona. Může to být například pěkný šátek, ale klidně i hodinky Michael Kors z delux.cz. Pokud je ještě i originálně zabalíte, určitě se potěší.

I dětem můžete připravit překvapení v podobě vlastnoručně vyrobených úložných boxů na hračky. Vyrobit se ze dřeva, či jiného materiálu dá opravdu všechno, stačí jen fantazie. Inspirovat se, ale i množství návodů najdete i na internetu.

S ochlazením se však i velmi brzy stmívá. Není divu, že jsme více i unavení, ale i proti únavě můžete bojovat. Ani u Vás doma tak nesmí chybět dobrá káva. Bohatý výběr nabízí cafepoint.sk.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář