Komerční články

Jak vybrat správnou sedačku? Poradíme!

Autor Jaroslav

V obývacím pokoji se bez sedačky neobejdeme. O tom není pochyb. Pokud ta stávající dosluhuje, nebo se chystáte na rekonstrukci celého prostoru, je určitě čas začít přemýšlet nad tím, jak správné sedačky vybírat. První krok by měl být spojený se správnou velikostí. Sedačka by měla do prostoru dobře pasovat, a to s ohledem na její šířku, stejně jako hloubku. Když máte atypický prostor a standardní rozměry vám nevyhovují, jsou možným řešením sedací soupravy na míru. Díky tomu stačí sdělit požadované vlastnosti a sedačka vám bude dodána tak, jak požadujete.

sedací souprava

Sedací souprava

Jaký zvolit tvar?

I to je otázka, na kterou nesmíte zapomínat. Současný trh nabídne celkem tři možnosti. O jaké se jedná? Zvolte si jednu z těchto variant:

  • klasické provedení,
  • varianta do písmene L,
  • varianta do písmene U.

Zatímco první možnost je spíše pro milovníky klasiky, druhé a třetí zmíněné sedací soupravy se hodí hlavně do bytů, kde se pravidelně setkává více lidí, kteří mohou jednoduše sedět a přitom vzájemně komunikovat. Taktéž jsou poslední dvě řešení ideální ve chvíli, kdy chcete odpočívat – máte možnost se na sedačce pohodlně natáhnout.

Bílá sedací souprava

Bílá sedací souprava

Myslete na design i praktičnost

V jakém ohledu? Hlavně v souvislosti s materiálem. Jestli hledáte pohodlný a skvěle vypadající materiál, zvolte kůži. Ta hladká navíc nadchne i snadnou údržbou. Při omezeném rozpočtu, můžete být věrni klasice, kterou je běžné čalounění. I to však může být k dispozici v celé řadě barevných provedení. Hitem je černá a bílá, ale nic nezkazíte ani pestrými barvami.

Též nezapomeňte zohlednit třeba i možnost úložných prostor, nebo možnost rozkládání. Ta se skvěle hodí, pokud máte nečekanou návštěvu, která by ráda zůstala i přes noc. Správná sedací souprava to umožní.

Rozkládací sedací souprava

Rozkládací sedací souprava

Kupujte na správném místě

Rada na závěr? Týká se samozřejmě místa, kde nakoupíte. Vždy je třeba chtít kvalitu, kombinovanou s bohatým výběrem. My doporučujeme sedací soupravy isedacky.cz. Profesionálního prodejce, který je schopen nejenom dodat, ale i vyrobit sedačku přesně podle vašich požadavků. Jste-li nároční, ale zároveň hledáte dobré ceny, je to volba, která nezklame!

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář