Komerční články

Nebojte se hmyzu v interiéru. K vám se nedostane

Autor angelo

Větrání je v dnešní době velice důležité, a to ať už pro udržení správné teploty, vlhkosti, nebo čerstvého vzduchu. Pokud váš dům není vybaven žádnými systémy související se vzduchotechnikou, je třeba zkrátka využít okna. Jak to udělat, aby se do interiéru nedostal jakýkoliv obtížný hmyz? Poradíme!

screen-climax-cz

Zastavte ho ještě před vaším oknem

Zapomeňte na různé repelenty, nebo třeba elektrické odpuzovače. Řešení je mnohem jednodušší a týká se instalace prvku, kterým jsou sítě proti hmyzu. Ty lze jednoduše umístit do vašeho okna, kdy dokonale odvedou svou práci a přitom nijak neomezují jeho samotnou funkčnost. Především v létě, kdy se větrá doslova neustále, je toto řešení ideálním pomocníkem, jak zamezit vlétnutí:

  • Komárů.
  • Much.
  • Dalšímu létavému, ale i lezoucímu hmyzu.

Myslete i na další praktické využití

Není to jenom možnost toho, že jednoduše ochráníte svůj interiér před hmyzem. Správně instalovaná síť může být také praktickým stínícím prvkem, který omezí průnik slunečních paprsků do interiéru. I to může být hlavně v létě velmi důležité. Proč? Jelikož lze zamezit nadměrnému ohřívání interiéru. Samozřejmě to není jediné možné řešení, protože použít lze i žaluzie. Rozhodně tak není problém využít současně obě možnosti, jelikož jejich instalace na jedno okno je bezproblémová a možná.

Hledáte další možnosti zastínění?

Pokud se rozhodnete nejenom pro ochranu před hmyzem, ale budete hledět také na možnosti zastínění, ať už z důvodu ohřívání interiéru, nebo vašeho oslnění, máme pro vás několik dalších tipů. Určitě pomohou také praktické markýzy, které splní i požadavky na celkový estetický vzhled. Hledáte-li řešení, které nabídne třeba i lepší hlukovou izolaci, ale i lepší bezpečnostní parametry, doporučujeme rolety. Zvláště potom ty venkovní, které lze pohodlně nainstalovat i na již usazené okno.

Vsadit na profesionála se vyplatí

A kde v záplavě možností najít to pravé řešení? My doporučujeme společnost Climax, která je v daném oboru skutečnou jedničkou. A to jak s ohledem na výběr, tak i kvalitu, nebo jistotu snadné údržbovosti, kdy většina výrobků je snadno omyvatelných. Nechybí ani pozitiva spojená s funkčností, kdy je jakýkoliv produkt i jednoduše ovladatelným. Podívejte se sami, co vše je vám z řady stínících a ochranných prvků k dispozici.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář