Komerční články

Vybíráme garážová vrata. Na co se zaměřit?

Autor angelo

Také máte u svého domu garáž? Pokud ano, nezapomínejme na výběr správných garážových vrat. Ty nejenom zajistí bezpečí pro váš vůz, ale mohou být spojena také s kvalitní tepelnou izolací, stejně jako díky bezpečnostním systémům i s jistotou bezproblémového používání. Podívejme se společně, jak vybrat ty pravé. A to u společnosti Univers Tech, která je aktuálně nejlepší volbou na trhu. Proč? Jelikož sekční garážová vrata nabízí již 25 let a tak má s tímto sortimentem skutečně dlouholeté zkušenosti, což se projeví na profesionalitě i spolehlivosti.

screen-univers

Zaměřme se na vzhled vrat

Jistě chcete, aby i garážová vrata vypadala z hlediska vzhledu moderně a zajímavě. A to určitě není žádným problémem. Pokud jsou hlavní hity spojené s designem, určitě se jedná o variantu:

  • Drážky.
  • Kazety.
  • Hladkého povrchu.

Samozřejmostí je také volba konkrétní barvy. Pokud je něco, co u společnosti Univers Tech nadchne, je to výběr z celkem devíti barev, které jsou bez příplatku. Pokud máte zájem o sekční garážová vrata v jiném provedení, problém to samozřejmě není. A s kolika penězi navíc počítat? Navýšení ceny je o pouhých 9 %, přičemž čekací lhůta není delší, než zhruba jeden jediný týden.

Myslete na komfort používání

Nejenom že chcete, aby vám garáž dobře sloužila. Chtít byste měli i to, aby se vše velmi snadno a jednoduše používalo. Proto volte sekční garážová vrata se systémy, které vám to umožní. Špičkou v dané oblasti jsou motorová řešení, spojená s dálkovým ovládáním. Stačí stisk jednoho tlačítka a garáž se automaticky zavře, nebo otevře. Samozřejmostí je to, že i zde jsou jistotou bezpečnostní systémy spojené s plnou ochranou vašeho vozu, nebo vás samotných.

Velikost? Dle vašich potřeb

To poslední, na co je třeba se zaměřit, je celková velikost požadovaných vrat. Ta by samozřejmě měla vycházet ze stavebního otvoru vaší garáže. Buďte si jisti, že ani zde vás zmíněná společnost nezklame. Dokáže vyrobit na míru jak jednogaráže, tak i dvojgaráže. A že mají úspěch, to dokládá i více než 1 000 prodaných kusů ročně.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář