Komerční články

Nový koberec si můžete pořídit i pár dnů před výplatou – díky prověřené rychlé půjčce

Autor angelo

Od dnešního dne se při nakupování bytových potřeb nemusíte řídit tím, kolik dnů zbývá do příští výplaty (a kolik peněz Vám zbývá v rodinném rozpočtu). Díky prověřené rychlé půjčce před výplatou můžete vyrazit na nákupy již dnes.

Navíc, pokud máte možnost koupě např. nového koberce v akci, která končí v době, kdy zbývá pár dnů do Vaší výplaty, můžete na čerpání rychlé půjčky dokonce i vydělat, viz níže uvedený příklad.

shutterstock_229741168

V prodejně s koberci mají slevu 30 %. Vámi vybraný model si tak máte možnost pořídit za částku 4 900 Kč místo původní částky 7 000 Kč. Pokud si tuto částku (4 900 Kč) půjčíte se splatností 5 dnů, přeplatíte celkem 243 Kč*, tj. oproti situaci, kdy byste si po výplatě kupovali koberec za plnou částku (10 000 Kč) ušetříte 1 857 Kč

Kouzelná půjčka nabízí jistotu

Kouzelná půjčka poskytuje peníze výhradně dle zákona o spotřebitelském úvěru, tj. stejného zákona, podle kterého poskytují úvěry banky. U Kouzelné půjčky tak máte jistotu férového zacházení a transparentních podmínek. Nesetkáte se zde s nekalými praktikami, které používají nepoctivé nebankovní společnosti poskytující peníze dle občanského zákoníku. U Kouzelné půjčky máte jistotu toho, že se vždy dozvíte celkové náklady na úvěr (tzv. RPSN), že po Vás společnost nebude vyžadovat směnku, podpis rozhodčí doložky, ručení nemovitosti.

Díky těmto a dalším pro-klientsky nastaveným podmínkám, Kouzelná půjčka se umístila na 2. místě velkého testu rychlých půjček před výplatou, který v první polovině tohoto roku sestavili analytici webu Bankovni-poplatky.com. Kouzelná půjčka přitom jako jediná z 3. nejlepších společností půjčuje novým klientům až 10 000 Kč. Celou sumu přitom můžete mít na účtu již do 60 minut od podání žádosti (záleží samozřejmě na tom, u které banky máte běžný účet), splacení probíhá stejně jednoduše, odesláním peněz na účet společnosti Kouzelná půjčka.

Nenechte se tedy odradit prázdným bankovním kontem a pořiďte si výbavu do bytu v akci, která se koná pár dnů před výplatou. Díky Kouzelné půjčce si to můžete dovolit.

* modelový příklad ze dne 29. 9. 2015, RPSN 3 310 %

O autorovi

angelo

Zanechte komentář